Apartament Śnieżka

Od 35 zł
Apartament Śnieżka w miejscowości Karpacz
Google Ads 300x250

Karpacz
ul. Bolesława Prusa 2 A
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy serdecznie! Nasz obiekt Apartament EverySky jest położony w Karpaczu w regionie dolnośląskim i zapewnia naszym gościom bezpłatne WiFi oraz parking. Niektóre opcje zakwaterowania wyposażono w telewizor z płaskim ekranem, odtwarzaczem DvD, prywatną łazienką, suszarką do włosów oraz kuchnią  z piekarnikiem. Do Waszej dyspozycji jest również duży taras. Obiekt oddalony od: - Świątynia Wang - 6km - Tor Saneczkowy - 2,8km - Lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu - 86kmKARPACZKarpacz to miasto w województwie dolnośląskim, powiecie karkonoskim, położone w Sudetach Zachodnich w samej dolinie rzeki Łomnicy. Znakiem szczególnym Karpacza jest Góra Śnieżka, bardzo chętnie zdobywana przez mieszkańców oraz turystów każdej
czytaj więcej

Zapraszamy serdecznie!
Nasz obiekt Apartament EverySky jest położony w Karpaczu w regionie dolnośląskim i zapewnia naszym gościom bezpłatne WiFi oraz parking. Niektóre opcje zakwaterowania wyposażono w telewizor z płaskim ekranem, odtwarzaczem DvD, prywatną łazienką, suszarką do włosów oraz kuchnią  z piekarnikiem. Do Waszej dyspozycji jest również duży taras.
Obiekt oddalony od:
- Świątynia Wang - 6km
- Tor Saneczkowy - 2,8km
- Lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu - 86km

KARPACZ

Karpacz to miasto w województwie dolnośląskim, powiecie karkonoskim, położone w Sudetach Zachodnich w samej dolinie rzeki Łomnicy. Znakiem szczególnym Karpacza jest Góra Śnieżka, bardzo chętnie zdobywana przez mieszkańców oraz turystów każdej pory roku. W mieście znajdują się doskonale zaopatrzone ośrodki narciarskie słynące z ogromnej popularności. Wspaniałe miejsce na spędzenie wspólnego czasu z rodziną lub znajomymi.

ATRAKCJE KARPACZA

Karkonosze

Śnieżka z Karpacza

Świątynia Wang

Pielgrzymy oraz Słonecznik

Schronisko Samotnia

Wodospad Dziki w Karpaczu

Punkt Grawitacyjny

Zapora na Łomnicy

Młynek Miłości w Karpaczu

Muzea w Karpaczu

Muzeum klocków lego

Karkonoskie Tajemnice

Park Bajek


zwiń

Zobacz również