Apartament Sportowy

Od 35 zł

Krynica-Zdrój
ul. Park Sportowy im. J. Zawadowskiego 4
33-380 Krynica Zdrój
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy serdecznie do naszego Apartamentu "Sportowego" w urokliwej Krynicy Zdroju. Krynica Zdrój daje właśnie możliwość uprawiania różnorodnych sportów w ciągu całego roku. Zaczynając od narciarstwa, turystyki rowerowej, biegania, łyżwiarstwa, tenisa, spływów kajakowych itd. Najbliższa stacja narciarska Henryk w krynicy zdroju znajduje się zaledwie 200 m od apartamentu a lodowisko całoroczne ok. 50 m.Apartament Sportowy  znajduje się na parterze w budynku "Natalia" przy ul. Park Sportowy 4 im. dra J. Zawadowskiego, 33-380 Krynica Zdrój. Apartament obejmuje powierzchnię 42 m2 i składa się z:- pokoju dziennego z kanapą do spania dla dwóch osób ( 160x200cm), sofą, telewizorem z telewizją kablową,- kuchni wraz z
czytaj więcej

Zapraszamy serdecznie do naszego Apartamentu "Sportowego" w urokliwej Krynicy Zdroju. Krynica Zdrój daje właśnie możliwość uprawiania różnorodnych sportów w ciągu całego roku. Zaczynając od narciarstwa, turystyki rowerowej, biegania, łyżwiarstwa, tenisa, spływów kajakowych itd. Najbliższa stacja narciarska Henryk w krynicy zdroju znajduje się zaledwie 200 m od apartamentu a lodowisko całoroczne ok. 50 m.
Apartament Sportowy  znajduje się na parterze w budynku "Natalia" przy ul. Park Sportowy 4 im. dra J. Zawadowskiego, 33-380 Krynica Zdrój. Apartament obejmuje powierzchnię 42 m2 i składa się z:
- pokoju dziennego z kanapą do spania dla dwóch osób ( 160x200cm), sofą, telewizorem z telewizją kablową,
- kuchni wraz z jadalnią w wykuszu, w której znajdziemy kuchnię gazową z piekarnikiem, zmywarkę, lodówkę, 
- łazienka z kabiną prysznicową, wc, umywalką i pralką,
- sypialni z kanapą dla 2 osób (160x200cm), szafą, komodą,
- korytarza z szafą ubraniową,
- 2 balkonów,
- indywidualnej narciarni ulokowanej w piwnicy przynależnej do apartamentu.
W apartamencie przewidujemy maksymalnie pobyt dla 4 osób. Ilość osób nie wpływa na cenę apartamentu, w cenę wliczona również pościel i ręczniki oraz sprzątanie końcowe. Przy budynku są ogólnodostępne, bezpłatne miejsca postojowe dla lokatorów budynku i w miarę możliwości można je zajmować umieszczając za szybą numer zajmowanego apartamentu. W okresach natłoku gości jak ferie w przypadku zajęcia miejsc ogólnodostępnych można parkować na parkingu przy ulicy w pobliżu budynku, jednak jest on płatny i kosztuje ok. 20 PLN/dobę.
Na wyposażeniu aneksu kuchennego są naczynia, sztućce, środki czystości ale jeżeli nie wyrobicie się z gotowaniem znajdujący się kilka kroków obok lokal gastronomiczny "Gawra" przy hali lodowiska oferuje bardzo smaczne dania kuchni domowej.
Apartament nasz jest zlokalizowany w samym centrum Krynicy Zdroju, obok Hotelu Krynica, całorocznego lodowiska, sankostrady, kortów tenisowych oraz Ośrodka Narciarskiego "Henryk" gdzie można dojść nawet w butach narciarskich. W budynku "Natalia" Park Sportowy 4 są oferowane też inne apartamenty co jest wygodnym rozwiązaniem dla grup znajomych, gdyż mogą się ulokować w jednym miejscu. W razie potrzeby posiadamy kontakty do właścicieli.

 

zwiń

Zobacz również