Apartament z widokiem na Śnieżkę

Od 250 zł

Karpacz
ul. Wilcza 3A
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Szukasz komfortowego noclegu w Karpaczu? Zależy ci na dobrej lokalizacji i atrakcyjnej cenie? Zatrzymaj się u nas! Apartament z widokiem na Śnieżkę to najlepszy nocleg w Karpaczu! Oferujemy 3 pokojowy apartament dla 5 osób!     Apartament znajduje się przy stoku Relaks na ul. Wilczej 3a. Zaletą apartamentu jest niedalekie położenie od centrum - spacerkiem ok.15 min. W pobliżu jest basen i kręgielnia w Hotelu Artus, Park Bajek z placem zabaw dla dzieci. Dla miłośników pieszych wędrówek po górach mnóstwo szlaków turystycznych. Do dyspozycji gości oferujemy dwupoziomowy apartament, komfortowo i przestronnie urządzony. W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym w
czytaj więcej


Szukasz komfortowego noclegu w Karpaczu? Zależy ci na dobrej lokalizacji i atrakcyjnej cenie?

Zatrzymaj się u nas! Apartament z widokiem na Śnieżkę to najlepszy nocleg w Karpaczu! Oferujemy 3

pokojowy apartament dla 5 osób!


 

 

Apartament znajduje się przy stoku Relaks na ul. Wilczej 3a. Zaletą apartamentu jest niedalekie położenie od centrum - spacerkiem ok.15 min. W pobliżu jest basen i kręgielnia w Hotelu Artus, Park Bajek z placem zabaw dla dzieci. Dla miłośników pieszych wędrówek po górach mnóstwo szlaków turystycznych.

Do dyspozycji gości oferujemy dwupoziomowy apartament, komfortowo i przestronnie urządzony. W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, łazienka oraz dwie sypialnie i trzy balkony z pięknymi widokami, również na śnieżkę.

Należy pamiętać, że oprócz opłaty za nocleg pobierana jest również opłata klimatyczna w wysokości 2.2zł

Uwaga! W obiekcie panuje całkowity zakaz palenia, ale są wyznaczone miejsca na zewnątrz budynku.
 

zwiń

Zobacz również