Apartament u Uli

Od 35 zł

Polanica-Zdrój
ul. Kościuszki 8
57-320 Polanica-Zdrój
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy na niezapomniany wypoczynek w uroczej miejscowości wypoczynkowej Polanica-Zdrój. Oferujemy wygodny i komfortowy apartament w spokojnej okolicy. W Polanicy-Zdroju znajdziecie Państwo różne atrakcje turystyczne, tj. basen czy zjeżdżalnia górska. Zimą polecamy narty w Zieleńcu (18km), Czarnej Górze (39km) i Bukova Hora (63km). Polanica-Zdrój oferuje również przyjemne kawiarnie i restauracje, odległość do centrum 1500 m. Oddajemy do Państwa dyspozycji apartament 5-osobowy z dwiema osobnymi sypialniami 2-osobowymi (możliwość dostawki), łazienką, w pełni wyposażoną kuchnią z jadalnią, TV, radiem i Internetem. Apartament znajduje się w prywatnym budynku, posesja jest ogrodzona, bezpieczna, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin planujących wypoczynek wraz z
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na niezapomniany wypoczynek w uroczej miejscowości wypoczynkowej Polanica-Zdrój. Oferujemy wygodny i komfortowy apartament w spokojnej okolicy.

W Polanicy-Zdroju znajdziecie Państwo różne atrakcje turystyczne, tj. basen czy zjeżdżalnia górska. Zimą polecamy narty w Zieleńcu (18km), Czarnej Górze (39km) i Bukova Hora (63km).

Polanica-Zdrój oferuje również przyjemne kawiarnie i restauracje, odległość do centrum 1500 m.

Oddajemy do Państwa dyspozycji apartament 5-osobowy z dwiema osobnymi sypialniami 2-osobowymi (możliwość dostawki), łazienką, w pełni wyposażoną kuchnią z jadalnią, TV, radiem i Internetem.

Apartament znajduje się w prywatnym budynku, posesja jest ogrodzona, bezpieczna, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin planujących wypoczynek wraz z dziećmi.

Zapewniamy miejsce parkingowe na terenie posesji. W okresie letnim jest do dyspozycji stół tenisowy oraz grill.

zwiń

Zobacz również