Apartament Horowitz

Apartament Horowitz w miejscowości Kraków
Google Ads 300x250

Kraków
ul. Dietla 48
31-039 Kraków
Jura Krakowsko-Częstochowska
zobacz na mapie

Opis

  Apartament Horowitz zlokalizowany jest w sercu Krakowa, zaledwie 500 metrów od Kazimierza, 1 km od rynku i 1 km od Wawelu.   To idealne miejsce dla osób ceniących sobie szybką dostępność krakowskich atrakcji oraz centrów kultury. W zasięgu kilkunastu kroków oprócz zabytków znaleźć można liczne galerie, restauracje, kawiarnie, bary, sklepy spożywcze, banki, pocztę itp.   Apartament podzielony jest na 2 pomieszczenia, salon z oddzieloną częścią sypialnianą oraz osobną sypialnię. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęty kuchenne, mikrofalę, elektryczny czajnik oraz 2 tostery.   Na terenie całego apartamentu działa bezpłatne Wi-Fi o mocy LTE. Dla Gości dostępne są gry
czytaj więcej

 

Apartament Horowitz

zlokalizowany jest w sercu Krakowa,

zaledwie 500 metrów od Kazimierza, 1 km od rynku i 1 km od Wawelu.

 

To idealne miejsce dla osób ceniących sobie szybką dostępność krakowskich atrakcji oraz centrów kultury. W zasięgu kilkunastu kroków oprócz zabytków znaleźć można liczne galerie, restauracje, kawiarnie, bary, sklepy spożywcze, banki, pocztę itp.
 

Apartament podzielony jest na 2 pomieszczenia, salon z oddzieloną częścią sypialnianą oraz osobną sypialnię. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęty kuchenne, mikrofalę, elektryczny czajnik oraz 2 tostery.
 

Na terenie całego apartamentu działa bezpłatne Wi-Fi o mocy LTE. Dla Gości dostępne są gry planszowe, plan miasta, ulotki restauracji czy lokalne ciekawostki.

 

Kraków to piękne miasto - zwiedź je razem z nami ;)

Zapraszamy !!

zwiń

Zobacz również