Apartamenty Magnolie

Od 400 zł

Warszawa
ul. Ryżowa 36a
02-495 Warszawa
Mazowsze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Apartamenty Magnolie to noclegi dla każdego, oferujemy noclegi na dzień, tydzień, miesiąc, dla osób prywatnych oraz noclegi dla pracowników. Dlaczego My?Standard nasze mieszkania na wynajem są bardziej komfortowe niż pokoje w hotelach. Elastyczny czas pobytu tylko z nami opłaca się zamieszkać zarówno na jeden dzień, jak i na tydzień, miesiąc bądź dłużej. Cena prowadzimy bardzo elastyczną politykę cenową, sprawdź! Największa liczba apartamentów w stolicy posiadamy ponad 360 komfortowych apartamentów, dysponujemy bazą noclegową dla maksimum 720 osóbAtmosfera prawdziwie domowa, intymna, ale z profesjonalną obsługą, spokojne nocowanieDodatki posiadamy 4 parkingi, w tym dla autokarów, oraz bezpieczne podziemne garaż. Dodatkowe usługi na życzenie gości organizujemy konferencje, bankiety
czytaj więcej

Apartamenty Magnolie to noclegi dla każdego, oferujemy noclegi na dzień, tydzień, miesiąc, dla osób prywatnych oraz noclegi dla pracowników.
Dlaczego My?
Standard nasze mieszkania na wynajem są bardziej komfortowe niż pokoje w hotelach. 
Elastyczny czas pobytu tylko z nami opłaca się zamieszkać zarówno na jeden dzień, jak i na tydzień, miesiąc bądź dłużej. 
Cena prowadzimy bardzo elastyczną politykę cenową, sprawdź! 
Największa liczba apartamentów w stolicy posiadamy ponad 360 komfortowych apartamentów, dysponujemy bazą noclegową dla maksimum 720 osób
Atmosfera prawdziwie domowa, intymna, ale z profesjonalną obsługą, spokojne nocowanie
Dodatki posiadamy 4 parkingi, w tym dla autokarów, oraz bezpieczne podziemne garaż. Dodatkowe usługi na życzenie gości organizujemy konferencje, bankiety oraz imprezy okolicznościowe.

Mieszkanie deluxe o powierzchni od 35 do 40 m2. W każdym mieszkaniu tego typu znajduje się jedno duże łóżko małżeńskie o wymiarach 140 /195 cm,  łazienka,  aneks kuchenny oraz  miejsce do pracy i część wypoczynkowa. Mieszkanie jest odpowiednie dla jednej osoby lub dla pary.

Wystrój mieszkania deluxe został przygotowany przez projektanta wnętrz, dlatego posiada nowoczesny design,  a część wypoczynkowa dodatkowo została wyposażona w sofę.

Mieszkanie standard jedynka, jednoosobowe o powierzchni  35 m2. W każdym mieszkaniu tego typu znajduje się jedno duże łóżko małżeńskie o wymiarach 140 /195 cm,  łazienka,  aneks kuchenny oraz  miejsce do pracy i część wypoczynkowa. Mieszkanie jest odpowiednie dla jednej osoby lub dla pary.

Mieszkanie typu Hostel 10 os. ma dwie oddzielne sypialnie, każda z aneksem kuchennym i łazienką. W mieszkaniu może mieszkać maksymalnie 8-10 osób.

? sypialnia 1 ? rozkładana sofa, jedno łóżko piętrowe, aneks kuchenny, łazienka.

? sypialnia 2 ? rozkładana sofa, dwa piętrowe łóżka, aneks kuchenny, łazienka.

Mieszkanie standard dwójka to dwuosobowe o powierzchni 35 m2. W każdym mieszkaniu tego typu znajdują się dwa pojedyncze łóżka  o wymiarach 80 /195 cm, łazienka, aneks kuchenny oraz  miejsce do pracy i część wypoczynkowa. Mieszkanie jest odpowiednie dla dwóch osób.

Mieszkanie typu hostel 8 os.ma dwie oddzielne sypialnie , wspólną kuchnię z jadalnią oraz jedną łazienkę.

? sypialnia 1 ?  dwa piętrowe łóżka,

? sypialnia 2 ?  dwa piętrowe łóżka

zwiń

Zobacz również