Apartamenty Parkowa

Od 35 zł

Krynica-Zdrój
ul. Pułaskiego 40
33-380 Krynica-Zdrój
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Apartamenty Parkowa położone są u podnóża Góry Parkowej w atrakcyjnym miejscu dla miłośników przyrody, wycieczek pieszych i rowerowych.   Przygotowaliśmy dla naszych Gości trzy komfortowe apartamenty o powierzchni około 45m2. W każdym z nich znajduje się część z aneksem kuchennym wyposażonym w pełni, łazienka z prysznicem, telewizja oraz lodówka. Dodatkowo zapewniamy dostęp do bezprzewodowego internetu oraz miejsca parkingowe. W budynku na parterze jest sklep spożywczy, obok obiektu natomiast znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dojechać prosto na Stację gondolową Jaworzyny Krynickiej. Deptak Główny oraz Pijalnia Wód Mineralnych zlokalizowane są 10 minut piechotą od posesji. W pobliżu znajdują się
czytaj więcej

 

Apartamenty Parkowa

położone są u podnóża Góry Parkowej

w atrakcyjnym miejscu dla miłośników przyrody,

wycieczek pieszych i rowerowych.
 

Przygotowaliśmy dla naszych Gości trzy komfortowe apartamenty o powierzchni około 45m2. W każdym z nich znajduje się część z aneksem kuchennym wyposażonym w pełni, łazienka z prysznicem, telewizja oraz lodówka.

Dodatkowo zapewniamy dostęp do bezprzewodowego internetu oraz miejsca parkingowe.


W budynku na parterze jest sklep spożywczy, obok obiektu natomiast znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dojechać prosto na Stację gondolową Jaworzyny Krynickiej.


Deptak Główny oraz Pijalnia Wód Mineralnych zlokalizowane są 10 minut piechotą od posesji.

W pobliżu znajdują się baseny ( kryty - 2 minuty , otwarty - 7 minut) oraz kort tenisowy, które urozmaicą pobyt osobom lubiącym sport i rekreację.

 

 

zwiń

Zobacz również