Apartamenty Senatorskie

Apartamenty Senatorskie

Apartamenty Senatorskie w miejscowości Kazimierz Dolny
Google Ads 300x250

Opis

O kilka minut drogi od kazimierskiego rynku znajdą Państwo przytulne i zaciszne schronienie, doskonałe do odpoczynku lub pracy. W luksusowych Apartamentach Senatorskich nawet odpoczywając, będziecie Państwo mogli chłonąć dyskretny urok miasteczka. Dla naszych Gości przygotowaliśmy trzy eleganckie apartamenty, których stylistyka idealnie współgra z zabytkowym charakterem Kazimierza.
 
Wszystkie apartamenty spełniają funkcję samodzielnych mieszkań. Wyposażone są w stylizowane, ręcznie malowane meble. W kuchniach znajdują się stoły, krzesła, lodówki, czajniki oraz niezbędna zastawa. Łóżka w sypialniach posiadają materace najwyższej jakości. W każdej łazience jest prysznic, toaleta i bidet oraz podgrzewana podłoga. Udostępniliśmy Gościom hotelowym dostęp do Wifi.
 
Położenie apartamentów przy ulicy Senatorskiej, w doskonałym punkcie miasta, sprzyja komfortowemu wypoczynkowi. W pobliżu nasi Goście znajdą dwa sklepy spożywcze, kilka restauracji, pizzerię i herbaciarnię, jednocześnie ulica Senatorska jest miejscem zacisznym i spokojnym. Dla Gości apartamentów przygotowaliśmy zamknięty parking.
 
Cena za dobę
350 zł - weekend
260 zł - pozostałe dni tygodnia
 
Rezerwacja na min. 2 doby.