Apartamenty Stara Mleczarnia

Od 170 zł

Ustrzyki Dolne
ul. ul. Szkolna 2
38-700 Ustrzyki Dolne
Bieszczady
zobacz na mapie

Opis

  Wybierasz się w Bieszczady? Zatrzymaj się w Ustrzykach Dolnych! Apartamenty Stara Mleczarnia to świetne miejsce, urządzone w nowoczesnym stylu, gdzie poczujecie się jak w domu! Jeśli lubisz aktywny wypoczynek skorzystaj z naszej oferty noclegowej i zwiedzaj bieszczadzkie atrakcje!     Zwierzęta domowe mile widziane, na terenie posesji znajduje się parking. Możliwość płatności kartą. Dla dzieci i dorosłych gry planszowe, które się doskonale sprawdzają w czasie niesprzyjającej aury. W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz do kontaktu telefonicznego lub wysyłając zapytanie. Ustrzyki Dolne są atrakcyjnym turystycznie miastem położonym w Bieszczadach, na wysokości ok.
czytaj więcej

 

Wybierasz się w Bieszczady? Zatrzymaj się w Ustrzykach Dolnych! Apartamenty Stara Mleczarnia to świetne miejsce, urządzone w nowoczesnym stylu, gdzie poczujecie się jak w domu! Jeśli lubisz aktywny wypoczynek skorzystaj z naszej oferty noclegowej i zwiedzaj bieszczadzkie atrakcje!
 

 


Zwierzęta domowe mile widziane, na terenie posesji znajduje się parking. Możliwość płatności kartą. Dla dzieci i dorosłych gry planszowe, które się doskonale sprawdzają w czasie niesprzyjającej aury. W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz do kontaktu telefonicznego lub wysyłając zapytanie.

Ustrzyki Dolne są atrakcyjnym turystycznie miastem położonym w Bieszczadach, na wysokości ok. 480 m n.p.m. Przez Ustrzyki Dolne przebiegają również dwie bieszczadzkie pętle, dzięki czemu łatwo dostać się z tego miejsca w najpiękniejsze zakątki Bieszczad, a wycieczka tymi obwodnicami dzięki wyznaczonym licznym punktom widokowym jest przyjemnym sposobem na spędzenie czasu na rowerze, motocyklu czy nawet w samochodzie.

Z miasta i jego okolic wytyczonych zostało kilka szlaków turystycznych m. in.: niebieski do Jasienia przez szczyty Kiń i Orlik, czerwony przez szczyt Małego Króla do Rynku, żółty przez szczyt Gromadzyń do stacji PKP, zielony na szczyt Kamiennej Laworty i czarny na cmentarz żydowski, konny szlak Bieszczadzki Trakt, pieszy szlak niebieski prowadzący z Rzeszowa do Grybowa a także drogowy szlak architektury drewnianej.

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Apartament 2-pokojowy 5-osobowy - 2 osoby od 170 zł

Apartament 2-pokojowy 5-osobowy - 3 osoby od 195 zł

Apartament 2-pokojowy 5-osobowy - 4 osoby od 225 zł

Apartament 2-pokojowy 5-osobowy - 5 osób od 245 zł

Zwierzątko domowe 10 zł/doba

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również