Apartamenty Velvet

Apartamenty Velvet w miejscowości Poznań
Google Ads 300x250

Poznań
ul. Śniadeckich 7
60-773 Poznań
Inny
zobacz na mapie

Opis

Obiekt Apartamenty Velvet położony jest w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich i Palmiarni. Oferuje on zakwaterowanie w komfortowych apartamentach z kuchnią lub aneksem kuchennym i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Pokój Economic z jednym dużym łóżkiem jest świetną opcją na tani nocleg dla jednej osoby lub pary.Pokój typu Standard, który na Twoją prośbę możemy przygotować zarówno z jednym łóżkiem małżeńskim, jak i dwoma pojedynczymi często wybierany jest na dłuższe pobyty biznesowe. Z kolei pokój Premium z przestronną łazienką gwarantuje najwyższy komfort. Apartamenty Velvet wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej i mieszczą nowoczesną łazienkę. Aneks kuchenny dysponuje kuchenką
czytaj więcej

Obiekt Apartamenty Velvet położony jest w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich i Palmiarni. Oferuje on zakwaterowanie w komfortowych apartamentach z kuchnią lub aneksem kuchennym i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Pokój Economic z jednym dużym łóżkiem jest świetną opcją na tani nocleg dla jednej osoby lub pary.Pokój typu Standard, który na Twoją prośbę możemy przygotować zarówno z jednym łóżkiem małżeńskim, jak i dwoma pojedynczymi często wybierany jest na dłuższe pobyty biznesowe.
Z kolei pokój Premium z przestronną łazienką gwarantuje najwyższy komfort.

Apartamenty Velvet wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej i mieszczą nowoczesną łazienkę. Aneks kuchenny dysponuje kuchenką mikrofalową, czajnikiem elektrycznym i lodówką. Apartamenty położone przy ulicy Śniadeckich wyposażone są też w ceramiczną płytę grzejną i czajnik elektryczny.

Śniadanie serwowane jest w lokalu Velvet Cafe, który położony jest przy ulicy Śniadeckich 7. Pod tym samym adresem mieści się recepcja.

 

zwiń

Zobacz również