Pokoje Gościnne Beata i Leszek Bozowscy

Od 35 zł

Krajno
ul. Krajno Parcele 43 E
26-008 Górno
Góry Świętokrzyskie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje Gościnne Beata i Leszek Bozowscy Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy siedem nowocześnie urządzonych pokoi 2-osobowych z możliwością dostawiania łóżek, wszystkie pokoje są z łazienkami oraz TV.   Na każdej kondygnacji budynku posiadamy aneksy kuchenne, salon rekreacyjny, pokój dzienny z kuchnią. Na terenie obiektu znajduje się ogrodzone miejsce parkingowe, miejsce na grill lub ognisko.   Gwarantujemy Państwu wypoczynek na wysokim poziomie w atrakcyjnych cenach.    Nasz dom położony jset w samym sercu Gór Świętokrzyckich, u podnóża największego szczytu  Łysicy, w okolicy znajdują się liczne szlaki Turystyczne, oraz wiele ciekawych atrakcji, które warto zobaczyć.   W pobliżu: - szlaki turystyczne na
czytaj więcej

Pokoje Gościnne Beata i Leszek Bozowscy

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy siedem nowocześnie urządzonych pokoi 2-osobowych z możliwością dostawiania łóżek, wszystkie pokoje są z łazienkami oraz TV.
 
Na każdej kondygnacji budynku posiadamy aneksy kuchenne, salon rekreacyjny, pokój dzienny z kuchnią. Na terenie obiektu znajduje się ogrodzone miejsce parkingowe, miejsce na grill lub ognisko.
 
Gwarantujemy Państwu wypoczynek na wysokim poziomie w atrakcyjnych cenach. 
 
Nasz dom położony jset w samym sercu Gór Świętokrzyckich, u podnóża największego szczytu  Łysicy, w okolicy znajdują się liczne szlaki Turystyczne, oraz wiele ciekawych atrakcji, które warto zobaczyć.
 
W pobliżu:
- szlaki turystyczne na Łysicę i Święty Krzyż
- ruiny zamku w Bodzentynie
- zalew rekreacyjny w Wilkowie
- wyciąg narciarski w Krajnie
- Święta Katarzyna
 
Idealna baza wypadowa do innych atrakcji Gór Świętokrzyskich:
- dąb Bartek w Zagnańsku
- ruiny zamku w Chęcinach
- Jaskinia Raj
- Muzeum Wsi Kielcekiej w Tokarni
- Święty Krzyż
- Sanktuarium w Kałkowie

W pobliżu naszego gospodarstwa znajduje się Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno gdzie można zobaczyć najsłynniejsze miniatury świata, park linowy, kino 6D, autodrom oraz liczne atrakcje dla dzieci. W zimę miłośnicy narciarstwa mogą korzystać z najdłuższego w regionie wyciągu narciarskiego. Więcej informacji na stronie www.sabatkrajno.pl  
 
Oferta całoroczna.
zwiń

Zobacz również