"Biawena" Ośrodek Uzdrowiskowy

Od 92 zł

"Biawena" Ośrodek Uzdrowiskowy

"Biawena" Ośrodek Uzdrowiskowy w miejscowości Wysowa - Zdrój
Google Ads 300x250

Opis

 

Pragniesz wypocząć? Zregenerować siły? A może masz problemy ze zdrowiem? Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z niej! Na pewno będziesz zadowolony! Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w "Biawenie" Ośrodku Uzdrowiskowym utrzymywał swój wysoki poziom. Pobyt w Uzdrowisku to wspaniała kuracja dla ciała i ducha, można tu nie tylko odnaleźć relaks, wypoczynek i wytchnienie ale także przeżyć przygodę związaną z poznawaniem kultury regionu.

"Biawena" to ośrodek uzdrowiskowy, który poprzez rozbudowaną bazę zabiegów leczniczych wraz nowoczesnym kompleksem strefy rekreacyjnej i gabinetów SPA stanowi doskonałe miejsce na wypoczynek. Strefa SPA obejmuje m.in.: saunę fińską, ziołową, łaźnię parową, kompleks schładzający, strefę relaksu obejmującą ścianę solną i mini tężnię solną, wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi czynne całorocznie oraz ścieżkę Kneipp?a. Do części SPA należy także basen rehabilitacyjny wyposażony w hydromasaże, wodospad, przeciwprąd oraz gejzer powietrzny.

Uzdrowiskowe SPA w Wysowej-Zdroju odnoszące się do wielowiekowej tradycji saunowania i kąpieli jest jedynym w regionie miejscem gdzie wykonywany jest marokański rytuał hammam, ceremonia zabiegu odbywa się na podgrzewanym kamiennym stole, a zabieg ma na celu kompleksowe oczyszczenie ciała. Cyklicznie organizowane w SPA w Biawenie wieczory saunowe, stanowią nie tylko wyjątkową atrakcję dla osób odwiedzających Wysową-Zdrój, ale także sprzyjają poprawie samopoczucia oraz pozytywnie wpływają na zdrowie i urodę.

W gabinetach zabiegów SPA wykorzystywane są m.in. własne kosmetyki Uzdrowiska Wysowa S.A. - Aqua oraz  WysSPA, produkowane na bazie wysowskich wód leczniczych. 

"BIAWENA" Ośrodek Uzdrowiskowy oferuje do Państwa dyspozycji 190 miejsc noclegowych w pokojach w pokojach 2, 3 i 4-osobowych o różnym standardzie (Standard, Premium, Lux, Apartament).

W cenie pobytu:

  • nocleg w pokoju z łazienką, lodówką, TV i WiFi, balkonem z widokiem na panoramę gór Beskidu Niskiego
  • wyżywienie FB, HB lub BB: śniadanie i kolacja w formie stołu szwedzkiego
  • codzienny nielimitowany dostęp do strefy SPA w godzinach otwarcia
  • naturalną wodę mineralną z wysowskich źródeł ?Wysowianka Zdrój? dostępną w pokoju

Dodatkowo w cenie:

  • degustacja wód leczniczych w Pijalni Wód Mineralnych
  • ubezpieczenie NNW
  • parking