Bobrówka

Od 200 zł

Bóbrka 65
38-623 Uherce Mineralne
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do Bobrówki na wyjątkowy wypoczynek pomiędzy dwiema Bieszczadzkimi zaporami Solińską i Myczkowską - do niewielkiej miejscowości Bóbrka, znajdującej się blisko jeziora Myczkowskiego (850m). Jest tu wypożyczalnia sprzętu wodnego. Atrakcją turystyczną wsi jest nieczynny już kamieniołom z pięknym widokiem na panoramę okolicy oraz Soliny i Jeziora Solińskiego.    Naszym Gościom oferujemy dwa w pełni wyposażone, duże apartamenty, które są w stanie pomieścić po 6 osób. Każdy apartanent posiada po dwie sypialnie – w apartamencie nr 1 są 2 łózka jedno-osobowe, 1 łózko 2-osobowe king size a w salonie zestaw wypoczynkowy typu narożnik z możliwością spania. W apartamencie nr 2 znajdują
czytaj więcej

Zapraszamy do Bobrówki na wyjątkowy wypoczynek pomiędzy dwiema Bieszczadzkimi zaporami Solińską i Myczkowską - do niewielkiej miejscowości Bóbrka, znajdującej się blisko jeziora Myczkowskiego (850m). Jest tu wypożyczalnia sprzętu wodnego. Atrakcją turystyczną wsi jest nieczynny już kamieniołom z pięknym widokiem na panoramę okolicy oraz Soliny i Jeziora Solińskiego. 

 

Naszym Gościom oferujemy dwa w pełni wyposażone, duże apartamenty, które są w stanie pomieścić po 6 osób. Każdy apartanent posiada po dwie sypialnie – w apartamencie nr 1 są 2 łózka jedno-osobowe, 1 łózko 2-osobowe king size a w salonie zestaw wypoczynkowy typu narożnik z możliwością spania. W apartamencie nr 2 znajdują się 1 łózko 2-osobowe, 2 łózka jedno-osobowe, podwójne miejsce sypialne w salonie.

W każym apartamencie znajduje się: centralne ogrzewanie, dostęp do Internetu, tv, salon połączony z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym przystosowanym do samodzielnego przegotowywania posiłków (płyta gazowa, garnki, sztućce, zastawa stołowa, czajnik elektryczny, lodówko-zamrażarka), łazienka z prysznicem.

Przed każdym segmentem do dyspozycji gości znajdują się stoły i grille, leżaki dla gości oraz miejsce do zabaw dla dzieci (trampolina, zjeżdżalnia, hustawki, piaskownica) a działka jest ogrodzona co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Parking jest darmowy

Do każdego segmentu jest możliwość dostawienia łóżeczka dla dziecka.
W okolicy znajdują się sklep spożywczy, bar z kuchnią domową oraz jest opcja korzystania z kuchni domowych w sąsiednich gospodarstwach agroturystycznych. W Bóbrce jest także wypożyczalnia rowerów górskich. Zwierzęta domowe tylko za wcześniejszym uzgodnieniem.

 

Atrakcje w okolicy:

- drezyna rowerowa— Uherce Mineralne 10 km
- zajazd,restauracja - w miejscowości
- basen kryty, park wodny w Ustrzykach Dolnych- 18 km
- basen kryty w Lesku- 5 km
- korty tenisowe – Polańczyk 8km
- rezerwat bobrów
- zapora zalew w Solinie 3 km
- zapora i zalew w Myczkowcach 2.5 km
- ogród biblijny,mini zoo i jazda konna - Caritas Myczkowce 3km
- sanatorium Polańczyk 8km
- basen otwarty,korty,boiska sportowe,sprzęt wodny,sauna wPalacu w Olszanicy - 13 km
- szybowisko w Bezmiechowej 20 km

 

zwiń

Zobacz również