Brzozowa Polana

Od 35 zł

Sobiechy
ul. Sobiechy 54 a
11-606 Budry
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Posiadam do wynajęcia domek angielski w cichej i zielonej wsi. Obok domku znajduje się zarybiony staw i miejsce na ognisko*. Domek posiada salon, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę, pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, oraz sypialnia z łożem. * Drewno na ognisko - 50 zł. - Goście mają możliwość bezpłatnego korzystania z rowerku wodnego, hamaku, miejsca na standardowe ognisko albo w formie grilla, drewno na ognisko, grilla tarasowego, krzesełek ogrodowych, piłki do siatkówki, badmintona. - W kuchni znajdują się takie urządzenia jak: czajnik, toster, mikrofalówka, lodówka, piekarnik. Pozostałe wyposażenie kuchni to m.in.: garnki, patelnie, sztućce, talerze, szklanki itp. - Posiadamy odkurzacz,
czytaj więcej

Posiadam do wynajęcia domek angielski w cichej i zielonej wsi. Obok domku znajduje się zarybiony staw i miejsce na ognisko*.
Domek posiada salon, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę, pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, oraz sypialnia z łożem.

* Drewno na ognisko - 50 zł.

- Goście mają możliwość bezpłatnego korzystania z rowerku wodnego, hamaku, miejsca na standardowe ognisko albo w formie grilla, drewno na ognisko, grilla tarasowego, krzesełek ogrodowych, piłki do siatkówki, badmintona.
- W kuchni znajdują się takie urządzenia jak: czajnik, toster, mikrofalówka, lodówka, piekarnik. Pozostałe wyposażenie kuchni to m.in.: garnki, patelnie, sztućce, talerze, szklanki itp.
- Posiadamy odkurzacz, suszarkę na ubrania, żelazko, krzesła ogrodowe - bez dodatkowych kosztów. Wszystko znajduje się domku.

Gospodyni zawsze wita swoich Gości poczęstunkiem, np. wiejskie jajka i domowe ciasto :)

Zachęcamy do obejrzenia więcej zdjęć Brzozowej Polany na Facebooku.

zwiń

Zobacz również