Central Place

Olsztyn
ul. 1 Maja 5A
10-117 Olsztyn
Mazury
zobacz na mapie

Opis

Apartament Central Place to nowoczesny obiekt w samym sercu Olsztyna. Mieści się w nowo wybudowanej kamienicy wyposażonej w windę i garaż podziemny. Apartament liczy 50 m2, posiada 2 pokoje, łazienkę (wanna, wc, ręcznik, suszarka), aneks kuchenny w pełni wyposażony (m. in. zmywarka, naczynia, sztućce, lodówka itd.) Elegancki i klimatyczny apartament w samym sercu Olsztyna jest doskonałym miejscem do ztrzymania sie przejazdem lub na dłuższy pobyt. Odległość do Starówki i jej atrakcji to 4 min spacerem, centrum Aura, Ratusz to 200m, Dworzec Olsztyn 900m.   Olsztyn to jedno z najpiękniej położonych miast w Polsce, otoczone licznymi jeziorami ( jest ich aż
czytaj więcej

Apartament Central Place to nowoczesny obiekt w samym sercu Olsztyna. Mieści się w nowo wybudowanej kamienicy wyposażonej w windę i garaż podziemny. Apartament liczy 50 m2, posiada 2 pokoje, łazienkę (wanna, wc, ręcznik, suszarka), aneks kuchenny w pełni wyposażony (m. in. zmywarka, naczynia, sztućce, lodówka itd.)
Elegancki i klimatyczny apartament w samym sercu Olsztyna jest doskonałym miejscem do ztrzymania sie przejazdem lub na dłuższy pobyt.
Odległość do Starówki i jej atrakcji to 4 min spacerem, centrum Aura, Ratusz to 200m, Dworzec Olsztyn 900m.

 

Olsztyn to jedno z najpiękniej położonych miast w Polsce, otoczone licznymi jeziorami ( jest ich aż 11) i lasami. Przez miasto przepływa rzeka Łyna, która wraz z dopływem Wadągiem tworzy malownicze przełomy. Latem Łyna chętnie wykorzystywana jest przez miłośników kajakarstwa do organizacji różnego rodzaju spływów. W mieście są liczne trasy rowerowe i szlaki piesze biegnące przez okoliczne parki i lasy. W centrum znajdują się ciekawe zabytki architektoniczne, świadczące o długiej i bogatej historii. Najbardziej znanym zabytkiem w Olsztynie jest  zamek kapituły, leżący na Szlaku Zamków Gotyckich, warto również zobaczyć Wysoką Bramę a także Ratusze na Starówce i Katedra.  

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Cena od 170 - 259 zł za całość

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również