BYSTRE Centrum Wypoczynku

Od 85 zł

Bystre
ul. Bystre 1
38-606 Baligród
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Centrum Wypoczynku „BYSTRE” położone jest w samym sercu Bieszczad w odległości 15 km od miejscowości Cisna na szlaku prowadzącym do Wetliny i Połoniny Wetlińskiej oraz ok. 25 km od Zalewu Solińskiego.   Wyjątkowy Bieszczadzki mikroklimat, piękno i bliskość natury korzystnie wpływa na poprawę samopoczucia, zdrowia i wypoczynek zarówno rodzin z dziećmi, seniorów jak i osób aktywnie spądzających czas!   Cały teren naszego kompleksu wypoczynkowego to 16 ha.   Obiekt „Bystre” dysponuje 63 pokojami 1, 2, 3 i 4 – osobowymi, rodzinnymi pokojami studio oraz 5 całorocznymi domkami rekreacyjnymi. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, balkony oraz wyposażone są w TV.   Domki posiadają 2-kondygnacje.
czytaj więcej
 
Centrum Wypoczynku „BYSTRE” położone jest w samym sercu Bieszczad w odległości 15 km od miejscowości Cisna na szlaku prowadzącym do Wetliny i Połoniny Wetlińskiej oraz ok. 25 km od Zalewu Solińskiego.
 
Wyjątkowy Bieszczadzki mikroklimat, piękno i bliskość natury korzystnie wpływa na poprawę samopoczucia, zdrowia i wypoczynek zarówno rodzin z dziećmi, seniorów jak i osób aktywnie spądzających czas!
 
Cały teren naszego kompleksu wypoczynkowego to 16 ha.
 
Obiekt „Bystre” dysponuje 63 pokojami 1, 2, 3 i 4 – osobowymi, rodzinnymi pokojami studio oraz 5 całorocznymi domkami rekreacyjnymi.
Wszystkie pokoje posiadają łazienki, balkony oraz wyposażone są w TV.
 
Domki posiadają 2-kondygnacje. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z aneksem kuchennym i toaleta, natomiast na piętrze dwie sypialnie, rozkładana podwójna sofa w przestrzeni otwartej oraz łazienka.
 
Domki ogrzewane są kominkami i mogą pomieścić max. 9 osób.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór pakietów pobytowych dla gości indywidualnych oraz grup. Na terenie obiektu istnieje możliwość zorganizowania szkoleń i konferencji.
 
Dysponujemy 3 salami konferencyjnymi. W zależności od potrzeb organizatora mogą one pomieścić od 25 osób do 120 osób w układzie kinowym.
 
W sezonie wiosenno – jesiennym na terenie Centrum Wypoczynku „Bystre” funkcjonuje wypożyczalnia rowerów górskich. Nasz obiekt sąsiaduje bezpośrednio z „Rezerwatem Przyrody Gołoborze” z licznymi trasami rowerowymi.
 
Podczas pobytu, w sezonie zimowym, nasi goście mogą korzystać z dwóch tras zjazdowych i wyciągu narciarskim zlokalizowanym 50m od naszego obiektu: czerwonej z homologacją FIS (długość 800 m) oraz niebieskiej (ok. 400 m) idealnej dla początkujących narciarzy oraz dzieci.
 
Ponadto do dyspozycji gości oddajemy boisko do gry w piłkę nożną, boisko do siatkówki, kort tenisowy, sala z tenisem stołowym, miejsce do gry w bilard oraz sala do ćwiczeń.
 
Na terenie Centrum Wypoczynku „Bystre” znajduje się kameralna „Dymna Chata”, jest to klimatyczne miejsce spotkań.
 
 
Oferta naszego Centrum Wypoczynku skierowana jest dla wszystkich, którzy tak jak my kochają Bieszczady….
 
Wyciąg narciarski
 
Centrum Wypoczynku BYSTRE to oprócz noclegów także rekreacja. Między innymi posiadamy własny wyciąg narciarski. Góra Dzidowa znajduje się na granicy Ciśniańsko – Wetlińskiego Parku Krajobrazowego, jej wysokośÄć to 713 m n.p.m. Ze szczytu rozciąga się piękny widok na okolicÄę, a przy dobrej widoczności można dostrzec szybowisko w Bezmiechowej, lub nocą serpentyny na Góry Słonne.
 
Narciarze mogÄ? korzystaÄ? z dwóch tras:
• CZERWONA 920 m (homologacja FIS),
• NIEBIESKIEJ 420 m.
 
Obie trasy w zależności od warunków pogodowych sÄą ratrakowane. Dłuższa trasa jest bardziej wymagająca ze względu na stopień nachylenia, natomiast trasa niebieska jest trasą wręcz idealną do nauki jazdy na nartach, snowboardzie…
Na terenie wyciągu znajduje się także BAR, w którym można odpocząć, ogrzać się, skusić na zapiekankę, gorącą zupę, kawę, herbatę, czy czekoladę. Cena za wjazd 3,50 zł. Goście Centrum Wypoczynku Bystre rabat 12%.
 
 
   
 
Noclegi w Bieszczadach
Do zobaczenia w Centrum Wypoczynku „Bystre”
zwiń

Zobacz również