Pod Młyńską Skałą

Od 75 zł

Pod Młyńską Skałą

Pod Młyńską Skałą w miejscowości Podzamcze
Google Ads 300x250

Opis

W naszym gospodarstwie agroturystycznym znajdującym się w sercu Jury Krakowsko Częstochowskiej oferujemy Państwu noclegi w domkach  położony w bogatej przyrodniczo jurajskiej dolinie. Nasi goście mają możliwość wypocząć na łonie natury, zrelaksować się i spacerować wśród dębowo-bukowych borów. Osoby przebywające u nas na wypoczynku mogą wypożyczyć rowery górskie z pobliskiej wypożyczalni rowerów  czy skorzystać z grilla. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw. Starsze dzieci mają ogromną frajdę podczas poszukiwań skrytek Geocaching, najbliższe z nich znajdują się już 100m od naszej agroturystyki, kolejne co 200m.

W ofercie dwa domki:

Domek wypoczynkowy Lawendowy (4-osobowy)
Jest to góralski domek wypoczynkowy (połowa bliźniaka) posiadający pokój 4-osobowy na poddaszu w którym znajduje się sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim, dwoma pojedynczymi łóżkami oraz balkonem. Na parterze domku znajduje się salon a w nim: strefa wypoczynkowa z narożnikiem i stolikiem kawowym, kuchnia z jadalnią, wyposażona w czajnik elektryczny, lodówkę, kuchenkę gazową czteropalnikową, zastawę kuchenną, kominek opalany drewnem, TV, łazienka z prysznicem.  Jest możliwość zamówienia śniadania. Pozostałe posiłki można zamawiać z pobliskiej restauracji z dowozem.

Domek Wypoczynkowy Słonecznikowy (4-osobowy) 1 pokój
Jest to góralski domek wypoczynkowy (połowa bliźniaka) posiadający pokój 4-osobowy na poddaszu w którym znajduje się sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim, dwoma pojedynczymi łóżkami oraz balkonem. Na parterze domku znajduje się salon a w nim: strefa wypoczynkowa z narożnikiem i stolikiem kawowym, kuchnia z jadalnią, wyposażona w czajnik elektryczny, lodówkę, kuchenkę gazową czteropalnikową, zastawę kuchenną, kominek opalany drewnem, TV, łazienka z prysznicem.

Okoliczne tereny Zdowa oferują :
*Liczne piesze szlaki turystyczne, z których najpopularniejsze to Szlak Orlich Gniazd(5m) i Szlak Warowni Jurajskich (5m),
*Rezerwat przyrody Góra Zborów (4km) oraz znajdująca się na jego terenie Jaskinia Głęboka.
*Zwiedzanie zamków w Mirowie(5km), Bobolicach(4km), Ogrodzieńcu(22km), Olsztynie(35km) .
*Piękne trasy rowerowe: Jurajski Rowerowy Szlak Orlich Gniazd(50m), Szlak Rowerowy Myszków - Siewierz.
*Możliwość kąpieli na zalewie w Kostkowicach (2.5km)
*Leżące nieopodal tereny do wspinaczki skałkowej w Rządkowicach( 7 km)
*Obserwacje dzikiego ptactwa oraz żeremi bobrów na rzece Białka.
*Obfite zbiory jagód i grzybów