Dom Na Słonecznym Wzgórzu

Od 40 zł

Dańczów 2
57-343 Lewin Kłodzki
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Szukasz noclegu w Górach Stołowych? Zapraszamy do Domu na Słonecznym Wzgórzu w Dańczowie. To świetne miejsce wypadowe na szlaki turystyczne, a przez Dańczów przebiega Główny Szlak Sudecki ? czerwony, który z Kudowy-Zdroju prowadzi do Zieleńca oraz niebieski. Ponadto bliskość przejścia granicznego z Czechami stanowi dodatkową atrakcję.Dom Na Słonecznym Wzgórzu to klimatyczny dom z 1848 roku w cichym i urokliwym miejscu.  Lokalizacja jest bardzo dobra - 3 km Kudowa Zdrój, 6 km najbliższe stoki narciarskie.  Dla turystyki pieszej urokliwe i wręcz dzikie szlaki turystyczne. Dla niezmotoryzowanych oferujemy pomoc i transport. Jesteśmy gościnni i otwarci.  Serdecznie zapraszamy !
czytaj więcej

Szukasz noclegu w Górach Stołowych? Zapraszamy do Domu na Słonecznym Wzgórzu w Dańczowie. To świetne miejsce wypadowe na szlaki turystyczne, a przez Dańczów przebiega Główny Szlak Sudecki ? czerwony, który z Kudowy-Zdroju prowadzi do Zieleńca oraz niebieski. Ponadto bliskość przejścia granicznego z Czechami stanowi dodatkową atrakcję.

Dom Na Słonecznym Wzgórzu to klimatyczny dom z 1848 roku w cichym i urokliwym miejscu.  

Lokalizacja jest bardzo dobra - 3 km Kudowa Zdrój, 6 km najbliższe stoki narciarskie.  Dla turystyki pieszej urokliwe i wręcz dzikie szlaki turystyczne. Dla niezmotoryzowanych oferujemy pomoc i transport.

 Jesteśmy gościnni i otwarci.  

Serdecznie zapraszamy !

zwiń

Zobacz również