Dom przy Lesie

Dom przy Lesie

Dom przy Lesie w miejscowości Wola Kalinowska
Google Ads 300x250

Opis

Dom przy Lesie to idealne miejsce do wypoczynku od zgiełku i trudu dnia codziennego. Nasz obiekt położony jest na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego przy Ojcowie, na zboczu Doliny Prądnika, w sąsiedztwie lasu. Lokalizacja ta stanowi idealną bazę wypadową do uprawiania różnych form wypoczynku, od biernego poprzez wyprawy piesze, rowerowe, a także wspinaczki skałkowe. Zieleń znajdująca się wokół domu, śpiew oraz szum pobliskiego lasu pozwala w pełni zregenerować siły. Na terenie posesji można skorzystać z altany ogrodowej, grilla, czy rozpalić ognisko, a nasi najmłodsi goście mogą korzystać z placu zabaw i obszernego podwórka.

Oferujemy Państwu pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami, TV i Wi-Fi. Pokoje wyposażone w wygodne drewniane łóżka. Do dyspozycji Państwa jest również lodówka, mikrofalówka oraz czajnik elektryczny.

Odległości:
sklep – 200 m.
przystanek autobusowy – 500 m.
restauracja – 2 km.

W pobliżu liczne trasy piesze i rowerowe, wspinaczki skałkowe, Grota Łokietka, Jaskinia Ciemna, ruiny zamku w Ojcowie, Pustelnia bł. Salomei na Grodzisku, Zamek w Pieskowej Skale, Maczuga Herkulesa, Kaplica na Wodzie Jaskinia Nietoperzowa, liczne zamki i Kraków.
Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę!