Dom Wakacyjny Zimna Woda

Od 35 zł
Dom Wakacyjny Zimna Woda w miejscowości Koszarawa
Google Ads 300x250

Koszarawa 520
34-332 Koszarawa
Beskid Wyspowy
zobacz na mapie

Opis

Dom Wakacyjny Zimna woda zaprasza na wypoczynek o każdej porze roku! Nasz obiekt położony jest w pięknej malowniczej scenerii wsi Koszarawa, gdzie obszerny ogród otacza naturalny górski krajobraz,a znajdujący się las zachęca do długich spacerów. Jest to miejsce dla osób, które pragnął odpocząć, zrelaksować się od zgiełku miasta. W środku budynku mieści się duża sala, dwie sypialnie, salon z rozkładanym łóżkiem oraz dwie łazienki. Kuchnia jest w pełni wyposażona w niezbędne sprzęty agd potrzebne do przygotowania posiłku. Dom ogrzewany grzejnikami elektrycznymi. Ciepła woda z bojlera. W mieszkaniu jest absolutny zakaz palenia papierosów.    
czytaj więcej

Dom Wakacyjny Zimna woda zaprasza na wypoczynek o każdej porze roku! Nasz obiekt położony jest w pięknej malowniczej scenerii wsi Koszarawa, gdzie obszerny ogród otacza naturalny górski krajobraz,a znajdujący się las zachęca do długich spacerów.
Jest to miejsce dla osób, które pragnął odpocząć, zrelaksować się od zgiełku miasta.

W środku budynku mieści się duża sala, dwie sypialnie, salon z rozkładanym łóżkiem oraz dwie łazienki. Kuchnia jest w pełni wyposażona w niezbędne sprzęty agd potrzebne do przygotowania posiłku.
Dom ogrzewany grzejnikami elektrycznymi. Ciepła woda z bojlera. W mieszkaniu jest absolutny zakaz palenia papierosów.

 

 

zwiń

Zobacz również