Dom Wczasowy Bajka Krynica

Od 35 zł

Krynica-Zdrój
ul. Piękna 13
33-380 Krynica-Zdrój
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do malowniczo położonego Domu Wypoczynkowego Bajka! Usytuowany na wzgórzu, w otoczeniu drzew, oddalony zaledwie 150 m od centrum Krynicy i słynnego deptaku, Dom Wypoczynkowy Bajka, stanowi doskonały punkt wypadowy na szlaki turystyczne Beskidu Sądeckiego oraz trasy narciarskie na stokach w Krynicy-Słotwinach i na Jaworzynie Krynickiej. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce magiczne, w którym każdy z Państwa będzie mógł wypocząć i zrelaksować się. Wygodne, przytulne i stylowo wyposażone pokoje, z widokiem na centrum Krynicy i Górę Parkową pozwolą Państwu przyjemnie spędzić czas i zregenerować siły. Każdy z naszych Gości jest częścią magicznego świata, który kreujemy. Zdajemy sobie sprawę, że udany wypoczynek to
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do malowniczo położonego Domu Wypoczynkowego Bajka!

Usytuowany na wzgórzu, w otoczeniu drzew, oddalony zaledwie 150 m od centrum Krynicy i słynnego deptaku, Dom Wypoczynkowy Bajka, stanowi doskonały punkt wypadowy na szlaki turystyczne Beskidu Sądeckiego oraz trasy narciarskie na stokach w Krynicy-Słotwinach i na Jaworzynie Krynickiej.

Stworzyliśmy dla Państwa miejsce magiczne, w którym każdy z Państwa będzie mógł wypocząć i zrelaksować się. Wygodne, przytulne i stylowo wyposażone pokoje, z widokiem na centrum Krynicy i Górę Parkową pozwolą Państwu przyjemnie spędzić czas i zregenerować siły.

Każdy z naszych Gości jest częścią magicznego świata, który kreujemy.
Zdajemy sobie sprawę, że udany wypoczynek to nie tylko wygodny pokój czy dobra kuchnia, dlatego od chwili przekroczenia naszego progu poczujecie Państwo naszą gościnność i wyjątkową atmosferę.

Zapraszamy do Bajkowego świata! 

Apartamenty

  • Rozumiemy i szanujemy Państwa indywidualne potrzeby i wymagania.
  • Oddajemy do Państwa dyspozycji 15 komfortowo wyposażonych i przytulnych 1, 2, 3 i 4 osobowych apartamentów. Dysponujemy łącznie 45 miejscami noclegowymi.
  • Każdy apartament jest wyposażony w: łazienkę, wygodne łóżko, telewizor, telefon. Większość apartamentów posiada balkon lub taras widokowy.
  • Dla wygody naszych Gości oferujemy darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Restauracja
Zapraszamy Państwa do Bajkowej Restauracji, gdzie serwujemy smaczne, zdrowe posiłki przyrządzane według domowych receptur. Proponujemy Państwu śniadania w formie szwedzkiego bufetu oraz obiadokolacje.
Spragnionych Gości zapraszamy do naszej kawiarni na dobrą kawę, lampkę wina, kufel zimnego piwa lub pysznego drinka.


 


 

zwiń

Zobacz również