Domek i Apartament Wichrowe Wzgórze

Od 35 zł

Bukowiec 21 A
38-610 Polańczyk
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa do nowo wybudowanego domku murowanego z dwoma pokojami przeznaczonych łącznie dla 6 osób, aneksem kuchennym, łazienką i małym wypoczynkiem z TV. Domek mieści się nad garażem, który również udostępniamy naszym Gościom podczas pobytu.   Domek znajduje się w bardzo pięknej malowniczej miejscowości Bukowiec. Usytuowany jest na wzniesieniu, można podziwiać krajobraz jednocześnie wsłuchując się w śpiew ptaków. W odległości 50 metrów płynie rzeka Solinka bogata w różne odmiany ryb. Na pewno znajdą tu Państwo coś dla siebie wybierając z wielu atrakcji, od wypraw w lasy pełne grzybów i owoców leśnych, ścieżki piesze i rowerowe, górskie wędrówki do przejażdżek konnych.
czytaj więcej


Zapraszamy Państwa do nowo wybudowanego domku murowanego z dwoma pokojami przeznaczonych łącznie dla 6 osób, aneksem kuchennym, łazienką i małym wypoczynkiem z TV.

Domek mieści się nad garażem, który również udostępniamy naszym Gościom podczas pobytu.

 

Domek znajduje się w bardzo pięknej malowniczej miejscowości Bukowiec. Usytuowany jest na wzniesieniu, można podziwiać krajobraz jednocześnie wsłuchując się w śpiew ptaków. W odległości 50 metrów płynie rzeka Solinka bogata w różne odmiany ryb. Na pewno znajdą tu Państwo coś dla siebie wybierając z wielu atrakcji, od wypraw w lasy pełne grzybów i owoców leśnych, ścieżki piesze i rowerowe, górskie wędrówki do przejażdżek konnych.


Zapewniamy Państwu komplety świeżej pościeli i czysty domek przygotowany na Państwa wizytę.

Ponadto oferujemy też trzy domki drewniane w bardzo pięknym i cichym miejscu.  

 

Bukowiec to niewielka miejscowość letniskowa położona w gminie Solina. Bukowiec jest atrakcyjne położony pomiędzy łagodnymi wzgórzami, nad rzeką Solinką a także nad odnogą Jeziora Solińskiego. Przez Bukowiec przebiega zielony szlak turystyczny.

zwiń

Zobacz również