Domek i pokoje do wynajęcia

Od 40 zł

Wilkasy
ul. Olsztyńska 4e
11-500 Wilkasy
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zaplanuj wyjątkowy wypoczynek na Mazurach! Wilkasy to malownicza wioska, położona kilka kilometrów od Giżycka. To właśnie tutaj spędzisz wakacje swoich marzeń.     Nasz domek jest atrakcyjnie położony nad jeziorami Duże i Małe Wilkasy, 400 m od centrum miejscowości. Znajdą tutaj Państwo upragnioną ciszę i spokój w miejscu przyjaznym dla dzieci i zwierząt domowych. W domku nasi goście mają do dyspozycji pokoje z osobnymi łazienkami, TV, kuchnią i balkonem. W kuchni znajduje się lodówka, kuchenka gazowa i mikrofalowa oraz czajnik. Na ogrodzonej posesji posiadamy parking, plac zabaw dla dzieci, taras i grill. Zapewniamy wyżywienie i dostęp do Internetu. Istnieje
czytaj więcej

 

Zaplanuj wyjątkowy wypoczynek na Mazurach! Wilkasy to malownicza wioska, położona kilka kilometrów od Giżycka. To właśnie tutaj spędzisz wakacje swoich marzeń.

 

 

Nasz domek jest atrakcyjnie położony nad jeziorami Duże i Małe Wilkasy, 400 m od centrum miejscowości. Znajdą tutaj Państwo upragnioną ciszę i spokój w miejscu przyjaznym dla dzieci i zwierząt domowych. W domku nasi goście mają do dyspozycji pokoje z osobnymi łazienkami, TV, kuchnią i balkonem. W kuchni znajduje się lodówka, kuchenka gazowa i mikrofalowa oraz czajnik.

Na ogrodzonej posesji posiadamy parking, plac zabaw dla dzieci, taras i grill. Zapewniamy wyżywienie i dostęp do Internetu.

Istnieje możliwość wypożyczenia kajaków, rowerów i wiosłowej łodzi wędkarskiej.

Okoliczne atrakcje:
- ściana wspinaczkowa,
- park wodny,
- kręgle,
- twierdza Boyen w Giżycku,
- zerwane mosty w Grądach Kruklaneckich,
- kwatera Hitlera „Wilczy Szaniec” w Gierłoży.

 

zwiń

Zobacz również