Domek i pokoje do wynajęcia

Od 40 zł

Domek i pokoje do wynajęcia

Domek i pokoje do wynajęcia w miejscowości Wilkasy
Google Ads 300x250

Opis

 

Zaplanuj wyjątkowy wypoczynek na Mazurach! Wilkasy to malownicza wioska, położona kilka kilometrów od Giżycka. To właśnie tutaj spędzisz wakacje swoich marzeń.

 

 

Nasz domek jest atrakcyjnie położony nad jeziorami Duże i Małe Wilkasy, 400 m od centrum miejscowości. Znajdą tutaj Państwo upragnioną ciszę i spokój w miejscu przyjaznym dla dzieci i zwierząt domowych. W domku nasi goście mają do dyspozycji pokoje z osobnymi łazienkami, TV, kuchnią i balkonem. W kuchni znajduje się lodówka, kuchenka gazowa i mikrofalowa oraz czajnik.

Na ogrodzonej posesji posiadamy parking, plac zabaw dla dzieci, taras i grill. Zapewniamy wyżywienie i dostęp do Internetu.

Istnieje możliwość wypożyczenia kajaków, rowerów i wiosłowej łodzi wędkarskiej.

Okoliczne atrakcje:
- ściana wspinaczkowa,
- park wodny,
- kręgle,
- twierdza Boyen w Giżycku,
- zerwane mosty w Grądach Kruklaneckich,
- kwatera Hitlera ?Wilczy Szaniec? w Gierłoży.


WILKASY

Wilkasy to wieś znajdująca się na Mazurach w województwie warmińsko-mazurskim, powiecie giżyckim słynie przede wszystkim z malowniczych krajobrazów oraz z doskonałych możliwości uprawiania sportów wodnych. Otoczona z każdej ze stron mazurskimi jeziorami, w skutek czego środowisko jest czyste, ekologiczne oraz stworzone do doskonałego wypoczynku. Urzeka swoim pięknem niejednego turystę, oraz daje gwarancję ciszy, spokoju a ponadto prawdziwego kontaktu z przyrodą. Pobyt w tym miejscu na pewno będzie niezapomniany.

ATRAKCJE WILKASÓW I OKOLIC


Kościół Parafialny Przemienia Pańskiego

Park Linowy Wiewióra

JMP TAJTY - Wilkasy Zalesie

Twierdza Boyen

Stanica Żeglarska Tajty

Wieża Ciśnień w Giżycku

Zamek Krzyżacki w Rynie

Przystań Wilkasy

Wilczy Szaniec - kwatera główna Adlofa Hitlera

Mazurskie ZOO Safari