Domek i Pokoje Gościnne PROMENADA

Od 35 zł

Mikołajki
ul. kAJKI 34
11-730 Mikołajki
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Domek i Pokoje do Wynajęcia "Promenada" POSIADAMY POKOJE 2 I 4 OSOBOWE Z WIDOKIEM NA JEZIORO DO DYSPOZYCJI OBSZERNY TARAS.   Domek położony jest przy promenadzie głównej w Mikołajkach kilka metrów od jeziora. Na posesji miejsce na samochód oraz grill, przy pomoście miejsce na łódź. Dom murowany o powierzchni ok 60m2,w którym na piętrze znajdują się dwie 2-osobowe sypialnie z widokiem na jezioro. Na parterze pokój gościnny z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, telewizją, rozkładaną 2-osobowa sofą, duże przeszklone drzwi na taras, łazienka. Parter budynku oraz łazienka przyjazne niepełnosprawnym.   Zapraszamy serdecznie!   Mikołajki ściągają do siebie przede wszystkim amatorów
czytaj więcej

Domek i Pokoje do Wynajęcia "Promenada"

POSIADAMY POKOJE 2 I 4 OSOBOWE Z WIDOKIEM NA JEZIORO DO DYSPOZYCJI OBSZERNY TARAS.
 
Domek położony jest przy promenadzie głównej w Mikołajkach kilka metrów od jeziora. Na posesji miejsce na samochód oraz grill, przy pomoście miejsce na łódź. Dom murowany o powierzchni ok 60m2,w którym na piętrze znajdują się dwie 2-osobowe sypialnie z widokiem na jezioro. Na parterze pokój gościnny z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, telewizją, rozkładaną 2-osobowa sofą, duże przeszklone drzwi na taras, łazienka. Parter budynku oraz łazienka przyjazne niepełnosprawnym.
 
Zapraszamy serdecznie!
 
Mikołajki ściągają do siebie przede wszystkim amatorów żeglarstwa i sportów wodnych, a przecież pobyt w taki daje wspaniałą okazję do zapoznania się z bogactwem lokalnej flory i fauny. W promieniu zaledwie kilku kilometrów od Mikołajek znajduje się szereg miejsc unikalnych pod względem flory lub fauny. Mikołajki sąsiadują z terenami Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Został on utworzony na mocy uchwał Wojewódzkich Rad Narodowych w Suwałkach i Olsztynie w grudniu 1977 r. w celu zachowania wartości przyrodniczych tego obszaru dla potrzeb nauki, dydaktyki i turystyki kwalifikowanej. Obecnie MPK w całości znajduje w województwie warmińsko-mazurskim. Powierzchnia Parku wynosi 55.000 ha, a jego strefy ochronnej ok. 18.000 ha. Z tego lasy zajmują ponad 29.000 ha, a rzeki i jeziora ok. 17.000 ha. Reszta to użytki rolne i tereny zabudowane.Mazurski Park Krajobrazowy położony na styku dwóch odmiennych form geomorfologicznych, moreny czołowej i sandrów, chroni bogactwo i różnorodność świata roślin i zwierząt, obfitość lasów, torfowisk, jezior i wód płynących. Przyroda Parku to m.in.:
  • ponad 60 jezior, w tym największe jezioro w Polsce - Jez. Śniardwy
  • rzeka Krutyń uznana za jeden z najciekawszych szlaków kajakowych w Europie
  • ok. 850 gatunków roślin naczyniowych
  • bogata fauna i ponad 200 gatunków ptaków
  • 11 rezerwatów przyrody, w tym rezerwat biosfery - Jez. Łuknajno. Od kilku lat trwają przygotowania do utworzenia na części obecnego Parku Krajobrazowego Mazurskiego Parku Narodowego. Niewielkie odległości sprzyjają wycieczkom rowerowym i pieszym, które urozmaicą i umilą czas spędzony w Mikołajkach.
 Mikołajki to znane znane miasto  w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, nad Jeziorem Mikołajskim. Mikołajki znajduje się w obrębie Mazurskiego Parku Krajobrazowego.  Mikołajki cieszą się dużym powodzeniem wśród turystów z kraju i zagranicy dzięki  walorom przyrodniczym oraz ciągle rozwijającej się infrastrukturze turystycznej. Z Mikołajek można wyruszyć w kierunku Rynu, na Jezioro Śniardwy, do Rucianego-Nidy, do Giżycka i Węgorzewa. Warto pamiętać również o Mazurskim Parku Krajobrazowym, Puszczy Piskiej oraz rzece Krutyni. 
zwiń

Zobacz również