Domek Letniskowy Sawa 3

Od 35 zł

Wieniotowo -
78-111 Ustronie Morskie
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

domek letniskowy blisko morza Ustronie MorskieSerdecznie zapraszamy na wypoczynek w Ustroniu Morskim. Oferujemy Państwu domek letniskowy położony w cichej i spokojnej okolicy w niedalekiej odległości do morza. Domek letniskowy znajduje się w kompleksie działek rekreacyjnych na obrzeżach Ustronia Morskiego, oddzielonych od morza lasem świerkowym. Do szerokiej w tym miejscu i piaszczystej plaży dojdziesz spacerkiem w ciągu 6 min. Nasz murowany domek, położony na działce rekreacyjnej (o pow. 500m2) przeznaczony jest dla 6 osób. To idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi, bądź grupy znajomych. Na parterze znajduje się: salon, aneks kuchenny (z kuchenką, lodówką i kompletem naczyń) i łazienka (natrysk,
czytaj więcej

domek letniskowy blisko morza Ustronie Morskie

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w Ustroniu Morskim.

Oferujemy Państwu domek letniskowy położony w cichej i spokojnej okolicy w niedalekiej odległości do morza.

Domek letniskowy znajduje się w kompleksie działek rekreacyjnych na obrzeżach Ustronia Morskiego, oddzielonych od morza lasem świerkowym. Do szerokiej w tym miejscu i piaszczystej plaży dojdziesz spacerkiem w ciągu 6 min.

Nasz murowany domek, położony na działce rekreacyjnej (o pow. 500m2) przeznaczony jest dla 6 osób. To idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi, bądź grupy znajomych.

Na parterze znajduje się: salon, aneks kuchenny (z kuchenką, lodówką i kompletem naczyń) i łazienka (natrysk, WC), na poddaszu - sypialnia.

Do dyspozycji Gości miejsce parkingowe.

Więcej informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu: 0 608 188 861 lub 0 888 203 700.

Zapraszamy do skorzystania z pozostałych naszych ofert:

  • domek holenderski
  • kwatery prywatne
Serdecznie zapraszamy - domek letniskowy w Ustroniu Morskim 

zwiń

Zobacz również