BIESZCZADZKA CHATA

Od 35 zł

Myczków 50
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do malowniczej bieszczadzkiej miejscowości Myczków położonej nad „Bieszczadzkim Morzem”. Dla naszych gości przygotowaliśmy 3 domki letniskowe 4-6 osobowe oraz duży dom drewniany dla grup 8-10 osobowych. Całość położona jest na dużej, ogrodzonej działce. Na terenie posesji znajdują się przestronna altanka, huśtawka, piaskownica, zjeżdżalnia, miejsce na grill, możliwość skorzystania z Internetu.   Domki są 4-6 osobowe. W każdym z domków znajduje się: salon z TV, sypialnia, łazienka, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz taras. W salonie znajdują się 2 wersalki dwuosobowe, w sypialni dwa łóżka jednoosobowe, szafka i radio. W aneksie: kuchenka, lodówka, naczynia, kubki, talerze, sztućce, czajnik
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy Państwa do malowniczej bieszczadzkiej miejscowości Myczków położonej nad „Bieszczadzkim Morzem”.

Dla naszych gości przygotowaliśmy 3 domki letniskowe 4-6 osobowe oraz duży dom drewniany dla grup 8-10 osobowych. Całość położona jest na dużej, ogrodzonej działce. Na terenie posesji znajdują się przestronna altanka, huśtawka, piaskownica, zjeżdżalnia, miejsce na grill, możliwość skorzystania z Internetu.
 
Domki są 4-6 osobowe. W każdym z domków znajduje się: salon z TV, sypialnia, łazienka, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz taras. W salonie znajdują się 2 wersalki dwuosobowe, w sypialni dwa łóżka jednoosobowe, szafka i radio. W aneksie: kuchenka, lodówka, naczynia, kubki, talerze, sztućce, czajnik bezprzewodowy.
 
Do dyspozycji gości posiadamy również noclegowy dom drewniany. Znajdują się tam 4 pokoje: 2-czteroosobawe na parterze oraz 2-dwuosobowe na poddaszu. W domu są 2 łazienki oraz w pełni wyposażona kuchnia: kuchenka, lodówka, naczynia, kubki, talerze, sztućce.
 
Atrakcje
 
Bliskie sąsiedztwo Jeziora Solińskiego i Myczkowieckiego.
 
Położenie na Małej Petli Bieszczadzkiej - doskonały dojazd do wszystkich zakątków Bieszczadów.
 
 
 
zwiń

Zobacz również