Domek Pod Jarząbkiem

Od 180 zł

Jaworki-Homole
ul. Czarna Woda 111
34-460 Szczawnica
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do naszego domku znajdującego się w malowniczych Jaworkach niedaleko Szczawnicy. Domek Pod Jarząbkiem usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy z mnóstwem zieleni, gdzie nie dociera gwar ani hałas z miasta. Mieści się on na ogrodzonej posesji i posiada bardzo duży ogród z miejscem i sprzętem do grillowania. Na posesji jest też miejsce parkingowe dla zmotoryzowanych. Nasz domek dysponuje 6 miejscami noclegowymi. Jest w nim kuchnia z pełnym wyposażeniem, salon z kominkiem, łazienka i sypialnia. W kuchni znajduje się czajnik, kuchenka z dwoma palnikami, lodówka, kuchenka mikrofalowa. Niewielkie Jaworki są malowniczą miejscowością, stanowiącą świetny punkt wypadowy w Pieniny
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do naszego domku znajdującego się w malowniczych Jaworkach niedaleko Szczawnicy. Domek Pod Jarząbkiem usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy z mnóstwem zieleni, gdzie nie dociera gwar ani hałas z miasta.

Mieści się on na ogrodzonej posesji i posiada bardzo duży ogród z miejscem i sprzętem do grillowania. Na posesji jest też miejsce parkingowe dla zmotoryzowanych.

Nasz domek dysponuje 6 miejscami noclegowymi. Jest w nim kuchnia z pełnym wyposażeniem, salon z kominkiem, łazienka i sypialnia. W kuchni znajduje się czajnik, kuchenka z dwoma palnikami, lodówka, kuchenka mikrofalowa.

Niewielkie Jaworki są malowniczą miejscowością, stanowiącą świetny punkt wypadowy w Pieniny i Beskid Sądecki. Okolica oferuje turystom liczne atrakcje, począwszy od uzdrowiska, parku zdrojowego i Pijalni Wód Mineralnych, poprzez słynny spływ przełomem Dunajca, aż po szlaki turystyczne oraz Pieniński Park Narodowy.

zwiń

Zobacz również