Domek u Asi

Od 150 zł

Terka 66
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Serdecznie zapraszamy Państwa do Domku u Asi w miejscowości Terka. Jest to wspaniała miejscowość z pięknymi górskimi krajobrazami, zwłaszcza podczas wieczornych zachodów słońca. Świerze taternickie powietrze sprawia, że każda przejażdżka rowerem staje się jak marzenie. Kiedy rozpalasz grilla, twoje dzieci mogą bawić się w piaskownicy, lub na placu zabaw który znajduje się na terenie obiektu.   Domek u Asi posiada pokój sypialniany w którym mogą spać 2 osoby lub pokój 3 osobowy. Znajduje się tutaj też łazienka oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem, która wyzwoli twój zmysł kucharza. Mogą również Państwo rozpalić ognisko lub zebrać warzywa z pobliskiego ogródka warzywnego.
czytaj więcej

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do Domku u Asi w miejscowości Terka. Jest to wspaniała miejscowość z pięknymi górskimi krajobrazami, zwłaszcza podczas wieczornych zachodów słońca.

Świerze taternickie powietrze sprawia, że każda przejażdżka rowerem staje się jak marzenie. Kiedy rozpalasz grilla, twoje dzieci mogą bawić się w piaskownicy, lub na placu zabaw który znajduje się na terenie obiektu.

 

Domek u Asi posiada pokój sypialniany w którym mogą spać 2 osoby lub pokój 3 osobowy. Znajduje się tutaj też łazienka oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem, która wyzwoli twój zmysł kucharza.

Mogą również Państwo rozpalić ognisko lub zebrać warzywa z pobliskiego ogródka warzywnego.

To doskonałe miejsce dla rodzin lub par.

Zapraszamy!

zwiń

Zobacz również