Domek u Kacpra

Od 50 zł

Berezka 40 A
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Domek w Bieszczadach  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia malowniczej i bogatej w historię krainy jaką niewątpliwie są Bieszczady. Podczas pobytu w Bieszczadach oferujemy państwu bazę noclegową w postaci pokojów gościnnych.Noclegi u Kacpra! Domek całoroczny w Bieszczadach położony jest nad Zalewem Solińskim w miejscowości Berezka.  Posiadamy pokoje: 2-osbowe3-osobowe4-osobowePokoje są wyposażone w:TVłazienkiWi-Fianeks kuchenny Do dyspozycji Gości: grilaltanaplac zabaw dla dzieciparkingBieszczady, jak chyba żadne inne miejsce w Polsce, stały się synonimem dzikiej przyrody. wielbiciele górskich wędrówek szczególnie docenią walory Połoniny Caryńskiej, której nazwa pochodzi od nieistniejącej już wsi Caryńskie. Najwyższym punktem jest Kruhly Wierch, wznoszący się na 1297 m n.p.m. Piękna panorama z
czytaj więcej

 

Domek w Bieszczadach

 Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia malowniczej i bogatej w historię krainy jaką niewątpliwie są Bieszczady. Podczas pobytu w Bieszczadach oferujemy państwu bazę noclegową w postaci pokojów gościnnych.
Noclegi u Kacpra! Domek całoroczny w Bieszczadach położony jest nad Zalewem Solińskim w miejscowości Berezka. 
Posiadamy pokoje:
2-osbowe
3-osobowe
4-osobowe
Pokoje są wyposażone w:
TV
łazienki
Wi-Fi
aneks kuchenny

Do dyspozycji Gości:
gril
altana
plac zabaw dla dzieci
parking
Bieszczady, jak chyba żadne inne miejsce w Polsce, stały się synonimem dzikiej przyrody. wielbiciele górskich wędrówek szczególnie docenią walory Połoniny Caryńskiej, której nazwa pochodzi od nieistniejącej już wsi Caryńskie. Najwyższym punktem jest Kruhly Wierch, wznoszący się na 1297 m n.p.m. Piękna panorama z Połoniny Caryńskiej obejmuje Połoninę Wetlińską i grupę okolicznych bieszczadzkich szczytów. Tutejsze widoki zapierają wręcz dech w piersiach. Będąc w tym rejonie Polski nie można także ominąć Tarnicy, najwyższego szczytu po polskiej stronie Bieszczadów. Ma 1346 m n.p.m. i należy do Korony Gór Polski.

zwiń

Zobacz również