Domek Wilkasy Lukania

Od 35 zł

Wilkasy
ul. Szkolna 24
11-500 Giżycko
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa na  wypoczynek w domku letniskowym położonym w miejscowości Wilkasy k. Giżycka nad jeziorem Niegocin.    Drewniany, piętrowy domek letniskowy zlokalizowany jest na  ogrodzonej, 20-arowej działce. Przeznaczony jest on dla 6 osób. Na parterze znajduje się salon wypoczynkowy z TV, z miejscami do spania  dla 3 osób (3 pojedyncze łóżka), aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (kuchenka gazowa, lodówka, mikrofala, komplet naczyń itp.), łazienka z natryskiem i wc. Na piętrze - sypialnia z trzema pojedynczymi łóżkami.   Przy domku znajduje się altana do biesiad przy grillu oraz duży plac  do zabaw na powietrzu.    Samochód można zaparkować na ogrodzonej, zamkniętej
czytaj więcej
Zapraszamy Państwa na  wypoczynek w domku letniskowym położonym w miejscowości Wilkasy k. Giżycka nad jeziorem Niegocin. 
 
Drewniany, piętrowy domek letniskowy zlokalizowany jest na  ogrodzonej, 20-arowej działce. Przeznaczony jest on dla 6 osób. Na parterze znajduje się salon wypoczynkowy z TV, z miejscami do spania  dla 3 osób (3 pojedyncze łóżka), aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (kuchenka gazowa, lodówka, mikrofala, komplet naczyń itp.), łazienka z natryskiem i wc. Na piętrze - sypialnia z trzema pojedynczymi łóżkami.
 
Przy domku znajduje się altana do biesiad przy grillu oraz duży plac  do zabaw na powietrzu. 
 
Samochód można zaparkować na ogrodzonej, zamkniętej posesji.
  
Cena wynajmu - cały domek 240zł/dobę.
 
Serdecznie zapraszamy!
zwiń

Zobacz również