Domki apartamenty Paprotki k/ Giżycka

Od 350 zł

Paprotki 16
11-513 Miłki
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Planujesz urlop? Krótki weekend? Pragniesz zwolnić i odpocząć od natłoku codziennych obowiązków? Koniecznie przyjedź do nas! Zapraszam do wynajęcia domku całorocznego w miejscowości Paprotki ok. 15 km od Giżycka.      Obiekt położony jest nad samym jeziorem, także poranne picie aromatycznej kawy czy wieczorne grilowanie wprowadzi Państwa w wyjątkowy nastrój. Każdy kto marzy o ciszy i spokoju powinien do Nas przyjechać i przekonać się na własnej skórze :) Do dyspozycji Naszych gości między innymi rowery, łódka, tv, wi-fi i wiele innych....   Masz pytania? Nie zwlekaj dzwoń już teraz!   Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.     Wieś
czytaj więcej

 

Planujesz urlop? Krótki weekend? Pragniesz zwolnić i odpocząć od natłoku codziennych obowiązków? Koniecznie przyjedź do nas!

Zapraszam do wynajęcia domku całorocznego w miejscowości Paprotki ok. 15 km od Giżycka. 

 

 

Obiekt położony jest nad samym jeziorem, także poranne picie aromatycznej kawy czy wieczorne grilowanie wprowadzi Państwa w wyjątkowy nastrój. Każdy kto marzy o ciszy i spokoju powinien do Nas przyjechać i przekonać się na własnej skórze :)


Do dyspozycji Naszych gości między innymi rowery, łódka, tv, wi-fi i wiele innych....

 

Masz pytania? Nie zwlekaj dzwoń już teraz!

 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

 

 

Wieś położona jest nad Jeziorem Paproteckim w odległości ok. 15 km od Giżycka. Miłośnicy dwóch kółek, znajdą tu coś dla siebie, bo oprócz dobrze rowiniętych sportów wodnych przez miejscowość przebiega szlak rowerowy o długości 140 km; przebieg trasy: Giżycko – Sulimy – Pieczonki – Sołdany – Kruklanki – Wydminy – Lipińskie – Miłki – Paprotki – Górkło – Szymonka – Ławki Skorupki – Rybical – Ryn – Knis – Salpik – Nakomiady –Owczarnia – Pożarki Kronowo – Bogacko – Giżycko.

Walorami turystycznymi Mazur są przede wszystkim pagórkowate ukształtowanie terenu, dziewicza przyroda, setki zabytków, gospodarstwa agroturystyczne czy niski poziom uprzemysłowienia. Region ten obfituje także w obiekty architektury sakralnej takie jak świątynie ewangelickie, katolickie, kaplice, kapliczki, dzwonnice i cmentarze, a także grodziska, kurhany i stare cmentarze.

zwiń

Zobacz również