Domki Letniskowe Bieszczady

Od 120 zł

Teleśnica Oszwarowa 8
38-700 Ustrzyki Dolne
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Planujesz wyjazd w Bieszczady? Zatrzymaj się w Teleśnicy Oszwarowej! To piękna miejscowość, która stanowi doskonałą bazę wypadową nad Solinę oraz do Ustrzyk Dolnych. Domki Letniskowe Bieszczady zapraszają rodziny oraz grupki przyjaciół na wypoczynek w ciszy i spokoju!   Domek znajdują się niedaleko zalewu i kąpieliska, osobom lubiącym malownicze krajobrazy oraz obcowanie z przyrodą na pewno się tu spodoba! Oferujemy Państwu: - 2 domki 7-osobowe z kominkami (2 sypialnie, salon z kuchnią, łazienka, taras, balkon) - 1 domek 4-osobowy (2 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka) Budynek jest położony w cichym i spokojnym zakątku Bieszczad, z dala od miejskiego zgiełku, szczególnie polecane osobom kochającym
czytaj więcej

Planujesz wyjazd w Bieszczady? Zatrzymaj się w Teleśnicy Oszwarowej! To piękna miejscowość, która stanowi doskonałą bazę wypadową nad Solinę oraz do Ustrzyk Dolnych. Domki Letniskowe Bieszczady zapraszają rodziny oraz grupki przyjaciół na wypoczynek w ciszy i spokoju!

 

Domek znajdują się niedaleko zalewu i kąpieliska, osobom lubiącym malownicze krajobrazy oraz obcowanie z przyrodą na pewno się tu spodoba!

Oferujemy Państwu:

- 2 domki 7-osobowe z kominkami (2 sypialnie, salon z kuchnią, łazienka, taras, balkon)

- 1 domek 4-osobowy (2 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka)

Budynek jest położony w cichym i spokojnym zakątku Bieszczad, z dala od miejskiego zgiełku, szczególnie polecane osobom kochającym ciszę i spokój.

Dla miłośników wędkowania w pobliskim jeziorze ryby takie jak: szczupak, sandacz, kleń, itp.

zwiń

Zobacz również