Domki Letniskowe i pokoje Gościnne Zuza

Od 35 zł

Ustronie Morskie
ul. Słoneczna 16
78-111 Ustronie Morskie
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Oferujemy pokoje i domki letniskowe w Ustroniu Morskim! Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 drewniane domki letniskowe. W każdym: 2 pokoje z TV, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka), łazienka, taras. Do dyspozycji Gości stół piknikowy, grill, miejsce parkingowe.  Oferujemy również pokoje gościnne 2, 3, 4 - osobowe wyposażone w: TV, czajnik bezprzewodowy, naczynia, parawany i koce. Łazienka wspólna na 2 pokoje. Część pokoi z balkonami. Do dyspozycji gości aneks kuchenny w pełni wyposażony: lodówka, kuchenka, komplet garnków i talerzy. Dodatkowo na każdym piętrze lodówka. Do dyspozycji Gości miejsce parkingowe, huśtawka, stoły i krzesła na podwórku. Pokoje gościnne do dyspozycji
czytaj więcej

Oferujemy pokoje i domki letniskowe w Ustroniu Morskim!

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 drewniane domki letniskowe. W każdym: 2 pokoje z TV, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka), łazienka, taras. Do dyspozycji Gości stół piknikowy, grill, miejsce parkingowe. 
Oferujemy również pokoje gościnne 2, 3, 4 - osobowe wyposażone w: TV, czajnik bezprzewodowy, naczynia, parawany i koce. Łazienka wspólna na 2 pokoje. Część pokoi z balkonami.

Do dyspozycji gości aneks kuchenny w pełni wyposażony: lodówka, kuchenka, komplet garnków i talerzy. Dodatkowo na każdym piętrze lodówka.

Do dyspozycji Gości miejsce parkingowe, huśtawka, stoły i krzesła na podwórku. Pokoje gościnne do dyspozycji Państwa przez cały rok. zwiń

Zobacz również