Domki letniskowe u Ani

Od 250 zł

Domki letniskowe u Ani

Domki letniskowe u Ani w miejscowości Kozin
Google Ads 300x250

Opis

Całoroczne domki na Mazurach blisko jeziora czekają na Was! Jeśli cenicie sobie ciszę i spokój, pragniecie wypocząć z dala od miejskiego zgiełku, poczuć bliskość wody i lasu, albo szukacie bazy wypadowej na wycieczki rowerowe lub piesze to Domki Letniskowe u Ani są właśnie dla Was. Domki zlokalizowane są w miejscowości Kozin, na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w malowniczej okolicy Jeziora Jagodne. Zdrowy klimat, cisza i otoczenie mazurskich lasów sprawią, że odpoczniecie od codzienności oraz zregenerujecie siły.
Szczegóły oferty:
2 domki 7 osobowe oraz jeden 14 osobowy całoroczne, klimatyzowane.
Na ogrodzonej działce znajdują  się łódka sauna i jacuzzi,  grille, miejsce na ognisko, ławki, huśtawki dla dorosłych i dzieci, piaskownica, trampolina rowery. Brama na pilot. Odległość do kąpieliska to ok 300 metrów.
W miejscowości znajdują się: przystań jachtowa - Yacht Klub Polski Bielsko, trzy restauracje w tym pizzeria sklep spożywczy.Posiadamy również saunę i jacuzzi za dodatkową opłatą.

Giżycko - jest to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba powiatu giżyckiego i gminy wiejskiej Giżycko. Leży pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Jest nazywane stolicą żeglarstwa w Polsce, ponieważ znajduje się tam jeden z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich i jest jednym z polskich ośrodków turystycznych i wypoczynkowych.

Atrakcje:

*Twierdza Boyen,

*Most obrotowy,

*Lot balonem nad jeziorem mazurskim,

*Plaża nad jeziorem Niegocin,

*Port Żeglugi Mazurskiej,

*Rejs statkiem po jeziorach,

*Kajaki,

*Amfiteatr,

*Wieża ciśnień,

*Park linowy Wiewióra. Prosimy tylko i wyłącznie o kontakt telefoniczny .