Domki Przy Finezji

Domki Przy Finezji w miejscowości Dziwnówek
Google Ads 300x250

Dziwnówek
ul. 1 Maja 34
72-420 Dziwnówek
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Opis

Oferujemy Państwu wynajem 2 domków drewnianych (od 4 do 6 osób w każdym), oraz 1 domek holenderski na 4 -5 osób. Teren na którym znajdują się domki jest ogrodzony, miejsca parkingowe dla samochodów są przy domkach.   Domki znajdują się w Dziwnówku, w odległości ok. 150 m od plaży, zejście dostosowane do wózków. Odległość od centrum około 150 m. Domki graniczą z lasem i ścieżką rowerową.   W skład domku wchodzi: na dole pokój z aneksem kuchennym i łazienką oraz na piętrze pokój z oddzielnym wejściem. W pokoju na dole znajdują się dwie kanapy dwuosobowe, natomiast na pietrze są dwa
czytaj więcej
Oferujemy Państwu wynajem 2 domków drewnianych (od 4 do 6 osób w każdym), oraz 1 domek holenderski na 4 -5 osób. Teren na którym znajdują się domki jest ogrodzony, miejsca parkingowe dla samochodów są przy domkach.
 
Domki znajdują się w Dziwnówku, w odległości ok. 150 m od plaży, zejście dostosowane do wózków.
Odległość od centrum około 150 m. Domki graniczą z lasem i ścieżką rowerową.
 
W skład domku wchodzi:
  • na dole pokój z aneksem kuchennym i łazienką oraz na piętrze pokój z oddzielnym wejściem. W pokoju na dole znajdują się dwie kanapy dwuosobowe, natomiast na pietrze są dwa tapczaniki jednoosobowe
  • na piętrze WC i umywalka.
Domek parterowy posiada 2 sypialnie, salonik z aneksem kuchennym, łazienka wyłożona kafelkami z kabiną prysznicową. Wewnątrz domek jest wyłożony ekologiczną deską boazeryjną. Posiada wszystkie media łącznie z TV SAT.
 
Domek typ holenderski posiada 2 sypialnie, salonik wyposażony w kominek i TV SAT, aneks kuchenny i łazienkę z prysznicem o ogólnej pow. 30 m2. Jest bardzo ładnie urządzony i wygodny dla 4-5 osób. 

 

 

 

 

zwiń

Zobacz również