Noclegi Atina

Od 45 zł

Myczków
ul. os. na Górce 19
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Myczków noclegi  Zapraszamy do malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Polańczyk. Nasz dom jest położony w najwyższym punkcie przy lesie, skąd rozciąga się panorama jeziora Solińskiego i pasma połonin. Posiadamy pokoje 2, 3-osobowe z wygodnymi łóżkami, łazienką, TV, radiem oraz kuchnią.   W kuchni do dyspozycji jest lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik i zastawa stołowa. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking dla gości, ławeczki i miejsce na grill i ognisko. Rozciągają się stąd piękne widoki na jezioro Solińskie, istnieje także możliwość wybrania się na spacer wytyczonymi szlakami. Akceptujemy zwierzęta domowe bez dodatkowych opłat. Wybrane atrakcje w Polańczyku i okolicznych miejscowościach: - jezioro Solińskie,
czytaj więcej

Myczków noclegi 

Zapraszamy do malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Polańczyk. Nasz dom jest położony w najwyższym punkcie przy lesie, skąd rozciąga się panorama jeziora Solińskiego i pasma połonin.

Posiadamy pokoje 2, 3-osobowe z wygodnymi łóżkami, łazienką, TV, radiem oraz kuchnią.

 

W kuchni do dyspozycji jest lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik i zastawa stołowa.

Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking dla gości, ławeczki i miejsce na grill i ognisko. Rozciągają się stąd piękne widoki na jezioro Solińskie, istnieje także możliwość wybrania się na spacer wytyczonymi szlakami.

Akceptujemy zwierzęta domowe bez dodatkowych opłat.

Wybrane atrakcje w Polańczyku i okolicznych miejscowościach:
- jezioro Solińskie,
- park linowy Lemur Park,
- uzdrowisko,
- paintball,
- jazda konna,
- bunkry UPA,
- ścieżki rowerowe.

zwiń

Zobacz również