Dzika Cisza

Od 400 zł

Olchowiec 180
38-710 Czarna
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Jeżeli mają Państwo ochotę przeżyć niezapomniane chwile, poczuć bliski kontakt z przyrodą oraz odpocząć od miejskiego zgiełku, to serdecznie zapraszamy do naszych nowych całorocznych domków wypoczynkowych "DZIKA CISZA" Nasze komfortowe domki są wspaniałym miejscem dla rodzin, wędkarzy, grzybiarzy, oraz ludzi preferujących spacery, kąpiele w jeziorze, ceniących spokój i ciszę. Domki mają wnętrze pachnące drewnem, wykończone naturalnym kamieniem. Znajdują się w najbliższym otoczeniu Jeziora Solińskiego (ok. 80m), do którego prowadzi bezpośrednie zejście z dodatkowo ogrodzoną działką nad samą wodą.   Każdy z czterech domków ma własny grill (bez węgla drzewnego) z meblami ogrodowymi oraz dwa miejsca parkingowe na terenie ogrodzonej posesji. Domki mają
czytaj więcej


Jeżeli mają Państwo ochotę przeżyć niezapomniane chwile, poczuć bliski kontakt z przyrodą oraz odpocząć od miejskiego zgiełku, to serdecznie zapraszamy do naszych nowych całorocznych domków wypoczynkowych

"DZIKA CISZA"

Nasze komfortowe domki są wspaniałym miejscem dla rodzin, wędkarzy, grzybiarzy, oraz ludzi preferujących spacery, kąpiele w jeziorze, ceniących spokój i ciszę.

Domki mają wnętrze pachnące drewnem, wykończone naturalnym kamieniem.
Znajdują się w najbliższym otoczeniu Jeziora Solińskiego (ok. 80m), do którego prowadzi bezpośrednie zejście z dodatkowo ogrodzoną działką nad samą wodą.

 


Każdy z czterech domków ma własny grill (bez węgla drzewnego) z meblami ogrodowymi oraz dwa miejsca parkingowe na terenie ogrodzonej posesji. Domki mają powierzchnię około 60m2, i zapewniają miejsca noclegowe dla 8 osób. W każdym domku znajduje się łazienka oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.

W dwóch domkach na parterze działa ogrzewanie podłogowe, a na piętro z wygłuszoną podłogą prowadzą wygodne i bezpieczne schody.

W celu zapewnienia większej prywatności wszystkie domki są oddzielone drzewkami. W ogrodzie znajduje się pole do siatkówki i badmintona, trampolina.

Ponadto specjalnie dla naszych najmłodszych gości przygotowane zostało wyjątkowe miejsce do zabawy. Na dzieci czeka wspaniały, duży plac zabaw! Całe podłoże jest z piasku, dla bezpieczeństwa i dodatkowej wielogodzinnej zabawy. W celu zapewnienia ochrony bawiących się dzieci, urządzenia posiadają certyfikaty, deklaracje zgodności i atesty bezpieczeństwa, a przy placu zabaw zadbaliśmy również o ławeczki dla rodziców, którzy chcieliby mieć swoje pociechy na oku.

To idealne miejsce dla osób pragnących wypoczynku na łonie natury, z dala od miejskiego gwaru.

zwiń

Zobacz również