Ekologiczne Gospodarstwo Rolne "Kózka"

Od 35 zł

2062
ul. Łubowo 76
62-260 Łubowo
Wielkopolska
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

W otoczeniu pól, łąk i lasu, nad strumykiem Małej Wełny skrywa się azyl od hałasu, zanieczyszczeń i wiecznej bieganiny, Ekologiczne Gospodarstwo Rolne „Kózka” a przy nim stara, piękna izba, w której prowadzimy agroturystykę. Znajdujemy się w Łubowie, 40 km od Poznania. Na tyle blisko aby wybrać się do nas spontanicznie podmiejskim pociągiem, a jednocześnie na tyle daleko aby odpocząć od miejskiego zgiełku. W tym roku, mając na względzie Państwa bezpieczeństwo względem sytuacji epidemiologicznej, zdecydowaliśmy się wynajmować Izbę tylko w formule NA WYŁĄCZNOŚĆ. Dzięki temu też mogą liczyć Państwo na bardziej kameralną, intymną atmosferę. Optymalne zakwaterowanie w Izbie szacujemy na 8-10
czytaj więcej

W otoczeniu pól, łąk i lasu, nad strumykiem Małej Wełny skrywa się azyl od hałasu, zanieczyszczeń i wiecznej bieganiny, Ekologiczne Gospodarstwo Rolne „Kózka” a przy nim stara, piękna izba, w której prowadzimy agroturystykę. Znajdujemy się w Łubowie, 40 km od Poznania. Na tyle blisko aby wybrać się do nas spontanicznie podmiejskim pociągiem, a jednocześnie na tyle daleko aby odpocząć od miejskiego zgiełku.

W tym roku, mając na względzie Państwa bezpieczeństwo względem sytuacji epidemiologicznej, zdecydowaliśmy się wynajmować Izbę tylko w formule NA WYŁĄCZNOŚĆ. Dzięki temu też mogą liczyć Państwo na bardziej kameralną, intymną atmosferę. Optymalne zakwaterowanie w Izbie szacujemy na 8-10 osób, ale przyjmujemy również lekko większe i mniejsze rezerwacje.

Dom jest wyposażony w nie mniej, nie więcej niż to co do komfortowego wypoczynku potrzeba. Jest bardzo przestronny a jego grube ściany zapewniają optymalny chłód nawet w upalne dni.  Na dole jest ogromna izba z piecem opalanym drewnem więc jeśli macie taką ochotę, możecie upiec w nim chleb metodą sprzed wielu lat, albo pizzę rodem z Neapolu! Obok są dwie łazienki z prysznicami, w pełni wyposażana kuchnia i mała sypialnia. Na górze z kolei są dwie duże sypialnie połączone wspólnym salonem z balkonem z widokiem na gospodarstwo.

Dom jest stary i ma starą duszę, którą widać i czuć w każdym rogu. Jego wystrój jest ciepły i przytulny. Tu każdy od razu czuje się jak u siebie w domu, a wspólne przestrzenie sprzyjają spędzaniu czasu razem.

To niesamowicie inspirujące doświadczenie przyjrzeć się z bliska jak funkcjonuje takie gospodarstwo rolne, które przedkłada harmonie z naturą ponad jej dewastacje w imię zysku. Nasze gospodarstwo szczyci się mianem ekologicznego, potwierdzanego certyfikatem AGRO BIO TEST uzyskiwanego już od 1993 roku. Żyją u nas kozy, konie, kury, psy, koty i całe mnóstwo nieudomowionych zwierzątek, które z ufnością do nas zaglądają. Jest też ogród z warzywami i kwiatami, jest sad i miejsce na ognisko otoczone sosnami. Pełno tu magicznych zakątków, których odkrywanie sprawia, że za każdym razem poznaje się to miejsce na nowo. A to wszystko nad strumykiem Małej Wełny przepływającym niemal dokładnie przez środek gospodarstwa.

Dodatkowo, możecie u nas kupować ekologiczne produkty z koziego mleka, takie jak jogurty czy sery, EKO jajka i sezonowe warzywa i owoce.

 

 

zwiń