ELKA Pokoje i Apartamenty

Od 40 zł

Krynica-Zdrój
ul. Cicha 2
33-380 Krynica-Zdrój
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Drewniana zabytkowa Willa DNIESTRZANKA w samym centrum Perły Uzdrowisk, a równocześnie w zacisznym spokojnym miejscu przy ulicy Cichej 2 przy pięknym parku.Czekają na Was przytulne 2, 3 i 4 - osobowe pokoiki i studia, każdy z maleńką własną łazienką,  z okien piękne widoki na park i centrum miasteczka, oraz okalające nas góry. Do dyspozycji gości kompletnie wyposażona kuchnia. Przy Willi malutki ogródek z zadaszoną wiatą i kamiennym grillem, drewniana altanka na upalne dni. Na życzenie możliwość zamówienia posiłków (kuchnia domowa): w sąsiednim budynku. - Parking dla samochodów przy ulicy miejski, płatny (w godzinach 8? ? 18?) weekendy i święta bezpłatny.Doba hotelowa
czytaj więcej
Drewniana zabytkowa Willa DNIESTRZANKA w samym centrum Perły Uzdrowisk, a równocześnie w zacisznym spokojnym miejscu przy ulicy Cichej 2 przy pięknym parku.
Czekają na Was przytulne 2, 3 i 4 - osobowe pokoiki i studia, każdy z maleńką własną łazienką,  z okien piękne widoki na park i centrum miasteczka, oraz okalające nas góry. Do dyspozycji gości kompletnie wyposażona kuchnia. Przy Willi malutki ogródek z zadaszoną wiatą i kamiennym grillem, drewniana altanka na upalne dni. Na życzenie możliwość zamówienia posiłków (kuchnia domowa): w sąsiednim budynku. - Parking dla samochodów przy ulicy miejski, płatny (w godzinach 8? ? 18?) weekendy i święta bezpłatny.
Doba hotelowa od 15:00 do 10:00 w dniu wyjazdu.
Zakaz palenia papierosów w całym obiekcie.
 

zwiń

Zobacz również