Domek w Zielonej Dolinie

Od 250 zł

Górzanka 1
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do całorocznego domku wypoczynkowego z kominkiem. Domek położony jest w pięknym i malowniczym miejscu nad strumykiem, niedaleko jeziora Solińskiego. Dwukondygnacyjny Domek w Zielonej Dolinie komfortowo ugości do 9 osób. Znajduje się w urokliwej miejscowości Górzanka niedaleko Polańczyka, która jest świetną bazą wypadową w Bieszczady. Na parterze znajduje się salon kominkowy z TV, wyposażona kuchnia, łazienka i i sypialnia 2-osobowa. Piętro zajmują 3 osobne sypialnie, w tym jedna z wyjściem na balkon oraz toaleta z umywalką. Z uwagi na to, że na działce znajduje się jeden domek cały teren i atrakcje mają państwo dla siebie. Na posesji jest parking, miejsce
czytaj więcej

Zapraszamy do całorocznego domku wypoczynkowego z kominkiem. Domek położony jest w pięknym i malowniczym miejscu nad strumykiem, niedaleko jeziora Solińskiego.

Dwukondygnacyjny Domek w Zielonej Dolinie komfortowo ugości do 9 osób. Znajduje się w urokliwej miejscowości Górzanka niedaleko Polańczyka, która jest świetną bazą wypadową w Bieszczady.

Na parterze znajduje się salon kominkowy z TV, wyposażona kuchnia, łazienka i i sypialnia 2-osobowa. Piętro zajmują 3 osobne sypialnie, w tym jedna z wyjściem na balkon oraz toaleta z umywalką.

Z uwagi na to, że na działce znajduje się jeden domek cały teren i atrakcje mają państwo dla siebie. Na posesji jest parking, miejsce na ognisko i grilla, plac zabaw dla dzieci oraz boisko do siatkówki.

Atrakcje w pobliżu:
- jezioro Solińskie,
- wypożyczalnia sprzętu wodnego,
- zabytkowy kościół,
- jazda konna,
- wodospad „Czartów Młyn”,
- trasy rowerowe.

zwiń

Zobacz również