Gospodarstwo Agroturystyczne Barbara Gutek

Kaniwola 84A
21-075 Ludwin
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Gospodarstwo agroturystyczne położone na Pojezierzu Łęczyńsko – Włodawskim, w miejscowości Kaniwola nad jeziorem Piaseczno - jednym z najczystszych jezior na Pojezierzu. Swoim gościom oferuje pobyt w 4 pokojach w domu gospodarzy (trzy pokoje 2 –osobowe, jeden salon 4-osobowy (rodzinny)), duże boisko, plac zabaw dla dzieci. Zaprasza gości z małymi dziećmi. Gospodarstwo posiada grilla, bezpieczny parking dla samochodów.  Po wcześniejszym uzgodnieniu Gospodyni oferuje całodzienne wyżywienie. Gospodarstwo zlokalizowane jest ok.2 km od najgłębszego z jezior Pojezierza Łęczyńsko - Włodawskiego - Piaseczna. Niedaleko las pełen grzybów, w pobliżu trasy rowerowe, szlaki turystyczne. Nad jeziorem znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy z bazą gastronomiczną, plażą i wypożyczalnią
czytaj więcej

Gospodarstwo agroturystyczne położone na Pojezierzu Łęczyńsko – Włodawskim, w miejscowości Kaniwola nad jeziorem Piaseczno - jednym z najczystszych jezior na Pojezierzu. Swoim gościom oferuje pobyt w 4 pokojach w domu gospodarzy (trzy pokoje 2 –osobowe, jeden salon 4-osobowy (rodzinny)), duże boisko, plac zabaw dla dzieci. Zaprasza gości z małymi dziećmi.

Gospodarstwo posiada grilla, bezpieczny parking dla samochodów. 

Po wcześniejszym uzgodnieniu Gospodyni oferuje całodzienne wyżywienie.

Gospodarstwo zlokalizowane jest ok.2 km od najgłębszego z jezior Pojezierza Łęczyńsko - Włodawskiego - Piaseczna. Niedaleko las pełen grzybów, w pobliżu trasy rowerowe, szlaki turystyczne. Nad jeziorem znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy z bazą gastronomiczną, plażą i wypożyczalnią sprzętu wodnego. Obok ukryte w lasach rezerwat - jezioro Brzeziczno. W okolicy położone są także inne, atrakcyjne dla rekreacji jeziora: Rogóżno, Krasne, Zagłębocze i Łukcze.

Orientacyjne odległości:

  • Bankomat - 12 km
  • Apteka - 12 km
  • Przystanek autobusowy - 1 km
  • Bar - 1 km
  • Sklep - 1 km
zwiń

Zobacz również