Gospodarstwo Agroturystyczne U Oli

Od 35 zł

Kalnica 35
38-608 Wetlina
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Witamy w naszych progach! Nasz dom położony jest u stóp Smereka będącego częścią Połoniny Wetlińskiej. Połoninę i wiele okolicznych szczytów będą mogli Państwo podziwiać z okien pokoi w naszym gospodarstwie. Oferujemy Państwu 30 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3- i wieloosobowych, w każdej kondygnacji trzy wspólne łazienki.  Do dyspozycji Gości: kuchnia sala balowo-barowa z kominkiem miejsce na grill i ognisko parking Dodatkowo posiadamy własnego busa , dlatego też oferujemy możliwość dowozu na szlak. Okoliczne lasy pełne są owoców i grzybów, a rzeka Wetlinka ryb. W naszym bezpośrednim sąsiedztwie znajduje wyciąg narciarski a w odległości 3 km kryta pływalnia, natomiast
czytaj więcejWitamy w naszych progach!

Nasz dom położony jest u stóp Smereka będącego częścią Połoniny Wetlińskiej.

Połoninę i wiele okolicznych szczytów będą mogli Państwo podziwiać z okien pokoi w naszym gospodarstwie.Oferujemy Państwu 30 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3- i wieloosobowych, w każdej kondygnacji trzy wspólne łazienki. 

Do dyspozycji Gości:

  • kuchnia
  • sala balowo-barowa z kominkiem
  • miejsce na grill i ognisko
  • parking

Dodatkowo posiadamy własnego busa , dlatego też oferujemy możliwość dowozu na szlak.


Okoliczne lasy pełne są owoców i grzybów, a rzeka Wetlinka ryb. W naszym bezpośrednim sąsiedztwie znajduje wyciąg narciarski a w odległości 3 km kryta pływalnia, natomiast w Wetlinie znakowane narciarskie trasy biegowe. Ponadto zaprzyjaźniona stadina zaprasza na jazdę konną oraz naukę. 

zwiń

Zobacz również