Gospodarstwo Agroturystyczne w Dąbrówce

Od 35 zł

Dąbrówka 5
24-120 Kazimierz Dolny
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Nasze gospodarstwo położone jest 3 km od rynku. Dogodny dojazd autobusu PKS, MZK w Cholewiance. Samodzielny, nowopowstały domek przeznaczony tylko do dyspozycji gości. Na parterze znajduje się 1 pokój dwuosobowy i kuchnia. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, kuchenkę elektryczną, czajnik elektryczny, podstawowe naczynia, talerze, sztućce. Istnieje możliwość wyżywienia. Na piętrze są 3 pokoje dwuosobowe, w jednym z nich jest wyjście na duży taras. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. Przed domem jest ogród z grill’em i huśtawka. Zapewniamy parking na ogrodzonej posesji. Istnieje możliwość korzystania z małej wypożyczalni rowerów. W naszej okolicy znajdują się ścieżki rowerowe prowadzące przez lasy i piękne okolice.
czytaj więcej

Nasze gospodarstwo położone jest 3 km od rynku.
Dogodny dojazd autobusu PKS, MZK w Cholewiance.

Samodzielny, nowopowstały domek przeznaczony tylko do dyspozycji gości.

Na parterze znajduje się 1 pokój dwuosobowy i kuchnia. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, kuchenkę elektryczną, czajnik elektryczny, podstawowe naczynia, talerze, sztućce.

Istnieje możliwość wyżywienia.

Na piętrze są 3 pokoje dwuosobowe, w jednym z nich jest wyjście na duży taras.
Wszystkie pokoje posiadają łazienki.


Przed domem jest ogród z grill’em i huśtawka.
Zapewniamy parking na ogrodzonej posesji. Istnieje możliwość korzystania z małej wypożyczalni rowerów. W naszej okolicy znajdują się ścieżki rowerowe prowadzące przez lasy i piękne okolice.

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

zwiń

Zobacz również