Hel. PPHU. Będzińska A.

Hel. PPHU. Będzińska A.

Hel. PPHU. Będzińska A. w miejscowości Wieniec-Zdrój
Google Ads 300x250

Opis

Hostel Hel Wieniec Zdrój Czuj Się Jak U Siebie

Na terenie Uzdrowiska w Wieńcu Zdroju z powodzeniem od wielu lat działa rodzinna firma . Smażalnia Ryb Hel i Hostel Hel prowadzona jest przez rodzinę Będzińskich od ponad 20 lat.

Miejsce to znane jest przede wszystkim z wyśmienitej rybki, ale także z świetnej bazy noclegowej, gościnności i rodzinnej atmosfery. Każdego dnia z restauracji korzysta wielu kuracjuszy i mieszkańców Włocławka oraz okolic. Oferowane ryby są pyszne.

Hotelik Hel położony jest w spokojnej, zielonej okolicy w uzdrowiskowej miejscowości Wieniec-Zdrój, 5 km od centrum Włocławka. Otaczający obiekt last stwarza znakomite warunki dla miłośników spacerów. Na miejscu dostępne jest bezpłatne WiFi.

Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i mieszczą łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji Gości jest tu także restauracja, która specjalizuje się w potrawach z ryb i tradycyjnych daniach kuchni polskiej.

Zmotoryzowani Goście mogą zostawić swój pojazd na bezpłatnym parkingu. Pozostałe udogodnienia obejmują sprzęt do grillowania oraz plac zabaw dla dzieci.

W odległości 100 metrów od Hoteliku Hel znajduje się obiekt, w którym wykonywane są zabiegi spa.