Ośrodek Wypoczynkowy Ariston

Ośrodek Wypoczynkowy Ariston

Ośrodek Wypoczynkowy Ariston w miejscowości Karpacz
Google Ads 300x250

Opis

Ośrodek Wypoczynkowy ARISTON, położony 2 km od centrum Karpacza, oferuje widok na malowniczą panoramę Karkonoszy oraz majestatyczną Śnieżkę. Nasza oferta obejmuje 81 komfortowo i elegancko urządzonych pokoi, które są idealne zarówno dla rodzin, jak i osób podróżujących służbowo. Nasz ośrodek to również doskonałe miejsce na zorganizowanie wesela lub innej uroczystości rodzinnej. 
Na terenie obiektu do Państwa dyspozycji są: kryty basen, sauna sucha, restauracja, kameralny kawiarnia i bar z napojami, centrum SPA & Wellness oraz monitorowany i zamykany parking. Dla Gości Biznesowych przygotowaliśmy nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, które są idealne do organizacji kameralnych lub spektakularnych szkoleń, konferencji i wyjazdów służbowych. 
Mamy łącznie 81 komfortowo wyposażonych i gustownie urządzonych pokoi, w tym jednoosobowych, dwuosobowych i ekskluzywnych apartamentów. Nasze pokoje spełniają standardy czterogwiazdkowych hoteli. Zostały one zaprojektowane i urządzone tak, aby zapewnić Państwu komfortowy wypoczynek oraz domową atmosferę. Spokojne kolory dominujące w całym hotelu tworzą przyjazne warunki do relaksu, a nowoczesne wnętrza zapewniają idealne warunki do pracy podczas podróży służbowych.