Hotel Cilantro

Od 35 zł

Wrocław
ul. Pomorska 32/26-29
50-218 Wrocław
Dolny Śląsk
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Cilantro Bed & Breakfast to nowa alternatywa dla bazy noclegowej Wrocławia. Oferujemy noclegi w niewielkim, bardzo kameralnym obiekcie położonym w centrum miasta, który w swoich 2 i 3 -osobowych pokojach może ugościć 22 osoby. Nasze gustowne i komfortowo urządzone wnętrza zadowolą nawet tych, którzy do tej pory przy wyborze hotelu kierowali się liczbą gwiazdek. Uważamy że łazienka, TV oraz dostęp do internetu są dziś standardem i dlatego wszystkie nasze pokoje wyposażone są w te udogodnienia. Ponadto każdego ranka oferujemy naszym gościom smakowite śniadanie a obsługa przez 24 godziny na dobę pozostaje do Państwa dyspozycji.          
czytaj więcej

Cilantro Bed & Breakfast to nowa alternatywa dla bazy noclegowej Wrocławia.

Oferujemy noclegi w niewielkim, bardzo kameralnym obiekcie położonym w centrum miasta, który w swoich 2 i 3 -osobowych pokojach może ugościć 22 osoby.

Nasze gustowne i komfortowo urządzone wnętrza zadowolą nawet tych, którzy do tej pory przy wyborze hotelu kierowali się liczbą gwiazdek. Uważamy że łazienka, TV oraz dostęp do internetu są dziś standardem i dlatego wszystkie nasze pokoje wyposażone są w te udogodnienia.

Ponadto każdego ranka oferujemy naszym gościom smakowite śniadanie a obsługa przez 24 godziny na dobę pozostaje do Państwa dyspozycji.

 

 

 

 

 

zwiń