Hotel Spichlerz

Kazimierz Dolny
ul. Krakowska 61
24-120 Kazimierz Dolny
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Wzniesiony w stylu renesansowym budynek pochodzi z roku 1636. Charakterystyczna fasada spichlerza posiada szeroką loggię z czterema oknami na całej szerokości budynku. Obecnie w budynku mieści się Hotel Spichlerz. W hotelu znajduje się sala konferencyjna, restauracja, bar, pokoje i apartamenty. Położenie tuz nad Wisłą na końcu magicznej ulicy Krakowskiej 61, Spichlerz idealnie nadaje się na miejsce do regeneracji i wypoczynku. Zbudowany w z białej opoki, malowniczo wpisany w krajobraz bulwaru nad Wisłą. W obiekcie Spichlerz posiadamy 26 komfortowo urządzonych pokoi łącznie 66 miejsca noclegowe, które możemy oddać do Państwa dyspozycji. Pokoje wyposażone w łazienkę, TV oraz zestaw do parzenia kawy
czytaj więcej

Wzniesiony w stylu renesansowym budynek pochodzi z roku 1636. Charakterystyczna fasada spichlerza posiada szeroką loggię z czterema oknami na całej szerokości budynku.

Obecnie w budynku mieści się Hotel Spichlerz. W hotelu znajduje się sala konferencyjna, restauracja, bar, pokoje i apartamenty.

Położenie tuz nad Wisłą na końcu magicznej ulicy Krakowskiej 61, Spichlerz idealnie nadaje się na miejsce do regeneracji i wypoczynku.

Zbudowany w z białej opoki, malowniczo wpisany w krajobraz bulwaru nad Wisłą.

W obiekcie Spichlerz posiadamy 26 komfortowo urządzonych pokoi łącznie 66 miejsca noclegowe, które możemy oddać do Państwa dyspozycji. Pokoje wyposażone w łazienkę, TV oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Obiekt dysponuje własnym parkingiem

 

Niepowtarzalny klimat i miejsce pełne spokoju oraz zieleni sprzyja organizacji konferencji oraz spotkań biznesowych Państwa firmy. Posiadamy salę konferencyjną, wyposażoną w rzutnik oraz mikrofon bezprzewodowy. Sala w ustawieniu kinowym mieści ok 100 osób.

 

Spacer do rynku zajmuje niecałe 15 min, zaś w odległości 300 m od Spichlerza można skorzystać z przeprawy promowej do Janowca.

 

Serdecznie zapraszamy!

zwiń

Zobacz również