Hotelik Sandra

Od 35 zł

Ostróda
ul. Stefana Jaracza 15
14-100 Ostróda
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Hotelik Sandra to nowy hotel położony w jednym z najstarszych miast Pojezierza Mazurskiego - OSTRÓDZIE. Miasto słynie z malowniczego krajobrazu dziesiątków jezior otoczonych licznymi wzgórzami i lasami. Przepiękne wody mazurskich jezior, czyste powietrze i bujna flora tworzą doskonałe warunki do wypoczynku dla całej rodziny. Nasz hotel oferuje państwu pokoje jedno-, dwu- i trzy- osobowe oraz apartament. Zdjęcia pokoi możecie państwo zobaczyć w zakładce GALERIA.   Na terenie hotelu znajduje się jadłodajnia z daniami domowymi w przystępnej cenie oraz pizzeria SANDRA z daniami kuchni włoskiej.            
czytaj więcej

Hotelik Sandra to nowy hotel położony w jednym z najstarszych miast Pojezierza Mazurskiego - OSTRÓDZIE. Miasto słynie z malowniczego krajobrazu dziesiątków jezior otoczonych licznymi wzgórzami i lasami. Przepiękne wody mazurskich jezior, czyste powietrze i bujna flora tworzą doskonałe warunki do wypoczynku dla całej rodziny.

Nasz hotel oferuje państwu pokoje jedno-, dwu- i trzy- osobowe oraz apartament. Zdjęcia pokoi możecie państwo zobaczyć w zakładce GALERIA.
 
Na terenie hotelu znajduje się jadłodajnia z daniami domowymi w przystępnej cenie oraz pizzeria SANDRA z daniami kuchni włoskiej.
 
 
 
 
 


 
zwiń

Zobacz również