Domki, Apartamenty i Pokoje Jaworina

Od 120 zł

Bóbrka 101
38-623 Bóbrka
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy nad Solinę do całorocznego ośrodka wypoczynkowego Jaworina w Bieszczadach. Posiadamy luksusowe apartamenty, pokoje 2 i 4-osobowe oraz domki całoroczne z kominkami. Na terenie ośrodka znajduje się przestrzenna altanka z dwoma grillami, doskonała do organizowania imprez firmowych, a także plac zabaw i bezpłatny parking. Cały teren jest ogrodzony. Luksusowy apartament o powierzchni 40 m jest przeznaczony dla 4 osób. Obejmuje on sypialnię z łóżkiem małżeńskim, łazienkę z prysznicem, duży salon z telewizorem 49 cali i wygodną rozkładaną sofą oraz wyposażonym aneksem kuchennym. W każdym pokoju 4-osobowym znajdują się 2 rozkładane sofy, szafa, łazienka, telewizor 42 cale, stół, lodówka, krzesła i
czytaj więcej

Zapraszamy nad Solinę do całorocznego ośrodka wypoczynkowego Jaworina w Bieszczadach. Posiadamy luksusowe apartamenty, pokoje 2 i 4-osobowe oraz domki całoroczne z kominkami.

Na terenie ośrodka znajduje się przestrzenna altanka z dwoma grillami, doskonała do organizowania imprez firmowych, a także plac zabaw i bezpłatny parking. Cały teren jest ogrodzony.

Luksusowy apartament o powierzchni 40 m jest przeznaczony dla 4 osób. Obejmuje on sypialnię z łóżkiem małżeńskim, łazienkę z prysznicem, duży salon z telewizorem 49 cali i wygodną rozkładaną sofą oraz wyposażonym aneksem kuchennym.

W każdym pokoju 4-osobowym znajdują się 2 rozkładane sofy, szafa, łazienka, telewizor 42 cale, stół, lodówka, krzesła i czajnik. Dodatkowo apartamenty i pokoje 4-osobowe posiadają klimatyzację i balkony z zestawem mebli ogrodowych.

Posiadamy 4 domki standardowe i 1 komfortowy. W domku standardowym 8-osobowym znajdują się 2 sypialnie 2-osobowe i sypialnia 4-osobowa. Domek komfortowy jest wykonany w wyższym standardzie i posiada większą powierzchnię. W podpiwniczeniu domku komfortowego znajduje się recepcja.

zwiń

Zobacz również