Karolek - Dom Gościnny

Od 70 zł
Karolek - Dom Gościnny w miejscowości Grzybowo
Google Ads 300x250

Grzybowo
ul. Sztormowa 14
78-132 Grzybowo
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Opis

Karolek to Dom Gościnny zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Grzybowo k/Kołobrzegu. Tu odpoczniesz w gronie najbliższych! Dom położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy Grzybowa zaledwie 500m od pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży, z strzeżonym kąpieliskiem. Teren obiektu ogrodzony i bezpieczny, na którym znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill , świetlicę rekreacyjno-integracyjną :) oraz bezpłatny parking dla naszych gości. Do centrum handlowo-rozrywkowego zaledwie 50m. Oferujemy Państwu: - apartamenty z aneksami kuchennymi, z łazienką, tv, internet wi-fi, sprzętem plażowym z tarasem lub balkonem - pokój dwuosobowy (z możliwością dostawki), z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, łazienką , tv,wi-fi W CELU ZABEPWNIENIA
czytaj więcej

Karolek to Dom Gościnny zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Grzybowo k/Kołobrzegu. Tu odpoczniesz w gronie najbliższych!
Dom położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy Grzybowa zaledwie 500m od pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży, z strzeżonym kąpieliskiem. Teren obiektu ogrodzony i bezpieczny, na którym znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill , świetlicę rekreacyjno-integracyjną :) oraz bezpłatny parking dla naszych gości. Do centrum handlowo-rozrywkowego zaledwie 50m.
Oferujemy Państwu:
- apartamenty z aneksami kuchennymi, z łazienką, tv, internet wi-fi, sprzętem plażowym z tarasem lub balkonem
- pokój dwuosobowy (z możliwością dostawki), z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, łazienką , tv,wi-fi
W CELU ZABEPWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA I KOMFORTU POBYTU W NASZYM OBIEKCIE CHCEMY PAŃSTWA POINFORMOWAĆ, ŻE NASZE POKOJE SĄ REGULARNIE DEZYNFEKOWANE I OZONOWANE.
Pobyt rozpoczyna się o godz.15 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 10 w dniu wyjazdu.
Pobyt dodatkowej osoby wyłącznie za zgodą właściciela domu.
W okolicy znajduje się:
- restauracja - 200 m
- stołówka - 50 m
- siłownia - 300 m
- sauna - 300 m
- hippika - 2 km
- poczta - 400 m
- sklep - 100 m
Osoby lubiące aktywny wypoczynek znajdą tu również coś dla siebie, gdyż okolica jest pełna zieleni, liczne trasy rowerowe i piesze zachęcają do czynnego wypoczynku. Naszym Gościom proponujemy skorzystanie z rowerów, w ten sposób można ciekawie spędzić dzień.
Zapraszamy na wypoczynek i noclegi nad morzem w całorocznym domu w Grzybowie!

zwiń

Zobacz również